מתחילים באותו מסלול
השוו מוצר דומה, מדיניות השקעה דומה ואותה תקופה. מסלול מנייתי ומסלול כספי, או קרן פנסיה מקיפה ומשלימה, מציגים מאפיינים שונים.
HERMES · תכנון פיננסי וניהול הון
טבלאות מסלולים ותשואות לפי אפיק השקעה
כל מסלולי פוליסות חיסכון מרוכזים בעמוד ייעודי, עם מיון לפי חודש אחרון, 12 חודשים, 3 שנים ו־5 שנים.
לטבלאות המסלוליםהנתונים, לפי המסלול שלכם
טבלה נפרדת לכל אפיק השקעה במוצר שבחרתם, עם החודש האחרון ותשואות ל־12 חודשים, 3 שנים ו־5 שנים.
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 99 · דיווח 08/2026 | 0.83% | 15.00% | 42.67% | 45.58% |
| איילוןמס׳ 116 · דיווח 08/2026 | 0.55% | 14.83% | 47.62% | 51.27% |
| מגדלמס׳ 17013 · דיווח 08/2026 | 0.92% | 13.63% | 40.54% | 44.51% |
| הכשרהמס׳ 12937 · דיווח 08/2026 | 0.72% | 13.05% | 41.82% | 40.45% |
| הראלמס׳ 88 · דיווח 08/2026 | 1.03% | 12.97% | 36.45% | 40.55% |
| הפניקסמס׳ 50 · דיווח 08/2026 | 0.87% | 12.60% | 41.51% | 47.82% |
| הכשרהמס׳ 9719 · דיווח 08/2026 | 1.26% | 12.29% | 43.05% | 46.74% |
| הכשרהמס׳ 13498 · דיווח 08/2026 | 0.99% | 11.65% | 37.55% | — |
| הכשרהמס׳ 62 · דיווח 08/2026 | 0.97% | 10.57% | 36.05% | 39.98% |
| הכשרהמס׳ 9302 · דיווח 08/2026 | 1.11% | 10.56% | 36.25% | 38.44% |
| הכשרהמס׳ 143 · דיווח 08/2026 | 1.35% | 9.56% | 36.26% | 31.46% |
| כללמס׳ 15231 · דיווח 08/2026 | 0.11% | 1.38% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.72% | 9.62% | 37.80% | 42.68% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9659 · דיווח 08/2026 | 1.02% | 17.07% | 48.49% | 51.25% |
| איילוןמס׳ 9636 · דיווח 08/2026 | 0.87% | 16.51% | 53.59% | 56.44% |
| מנורהמס׳ 9536 · דיווח 08/2026 | 1.57% | 16.03% | 46.61% | 50.39% |
| מנורהמס׳ 13721 · דיווח 08/2026 | 1.57% | 16.03% | 46.61% | — |
| הפניקסמס׳ 471 · דיווח 08/2026 | 0.84% | 15.31% | 52.20% | 59.30% |
| מגדלמס׳ 9599 · דיווח 08/2026 | 1.15% | 14.96% | 45.21% | 48.14% |
| הראלמס׳ 11400 · דיווח 08/2026 | 1.18% | 14.92% | 41.18% | 44.11% |
| הראלמס׳ 9562 · דיווח 08/2026 | 1.18% | 14.92% | 41.19% | 44.13% |
| הכשרהמס׳ 9629 · דיווח 08/2026 | 0.82% | 11.72% | 35.88% | 35.82% |
| ממוצע ענפי | 1.13% | 15.27% | 45.66% | 48.70% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 15442 · דיווח 08/2026 | 0.17% | 5.87% | — | — |
| הראלמס׳ 15318 · דיווח 08/2026 | 0.35% | 5.62% | — | — |
| הפניקסמס׳ 12881 · דיווח 08/2026 | -1.41% | -6.64% | 3.91% | 13.90% |
| ממוצע ענפי | -0.30% | 1.62% | 3.91% | 13.90% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 4 · דיווח 08/2026 | 0.30% | 5.65% | 17.87% | 17.23% |
| איילוןמס׳ 114 · דיווח 08/2026 | 0.22% | 5.39% | 16.83% | 12.73% |
| הכשרהמס׳ 14425 · דיווח 08/2026 | 0.23% | 5.18% | 17.77% | — |
| הראלמס׳ 89 · דיווח 08/2026 | 0.38% | 5.08% | 16.59% | 13.45% |
| מגדלמס׳ 8659 · דיווח 08/2026 | 0.28% | 4.99% | 15.29% | 11.96% |
| מנורהמס׳ 42 · דיווח 08/2026 | 0.26% | 4.86% | 16.21% | 13.72% |
| הפניקסמס׳ 47 · דיווח 08/2026 | 0.17% | 4.53% | 16.52% | 15.64% |
| הפניקסמס׳ 15412 · דיווח 08/2026 | 0.89% | 0.89% | — | — |
| כללמס׳ 15230 · דיווח 08/2026 | 0.00% | 0.00% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.30% | 4.06% | 16.73% | 14.12% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| איילוןמס׳ 9456 · דיווח 08/2026 | 0.40% | 10.01% | 30.49% | 25.43% |
| מגדלמס׳ 14926 · דיווח 08/2026 | 0.41% | 8.59% | — | — |
| הכשרהמס׳ 15373 · דיווח 08/2026 | 0.68% | 8.13% | — | — |
| הפניקסמס׳ 9585 · דיווח 08/2026 | 0.43% | 7.98% | 28.52% | 27.91% |
| מנורהמס׳ 13029 · דיווח 08/2026 | 0.49% | 7.45% | 24.86% | 23.97% |
| כללמס׳ 6 · דיווח 08/2026 | 0.10% | 4.07% | 15.00% | 15.45% |
| הראלמס׳ 90 · דיווח 08/2026 | 0.00% | — | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.36% | 7.71% | 24.72% | 23.19% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| איילוןמס׳ 1801 · דיווח 08/2026 | 0.43% | 10.02% | 29.15% | 26.60% |
| מנורהמס׳ 13719 · דיווח 08/2026 | 0.81% | 9.60% | 24.21% | — |
| מנורהמס׳ 9534 · דיווח 08/2026 | 0.81% | 9.60% | 24.21% | 24.23% |
| מנורהמס׳ 9535 · דיווח 08/2026 | 0.81% | 9.56% | 25.57% | 28.64% |
| מנורהמס׳ 13720 · דיווח 08/2026 | 0.81% | 9.56% | 25.57% | — |
| כללמס׳ 9767 · דיווח 08/2026 | 0.68% | 9.47% | 27.32% | 28.94% |
| הראלמס׳ 9565 · דיווח 08/2026 | 0.67% | 9.44% | 31.41% | 33.25% |
| מגדלמס׳ 9606 · דיווח 08/2026 | 0.59% | 9.20% | 26.82% | 26.63% |
| הכשרהמס׳ 9888 · דיווח 08/2026 | 0.72% | 8.72% | 25.75% | 27.29% |
| הפניקסמס׳ 9591 · דיווח 08/2026 | 0.17% | 8.16% | 27.11% | 24.12% |
| הפניקסמס׳ 9587 · דיווח 08/2026 | 0.35% | 7.24% | 24.67% | 25.78% |
| ממוצע ענפי | 0.62% | 9.14% | 26.53% | 27.28% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 15317 · דיווח 08/2026 | 1.24% | 14.43% | — | — |
| איילוןמס׳ 2251 · דיווח 08/2026 | 0.52% | 14.10% | 40.87% | 32.30% |
| כללמס׳ 205 · דיווח 08/2026 | 0.62% | 13.19% | 39.18% | 40.43% |
| מגדלמס׳ 185 · דיווח 08/2026 | 0.64% | 12.48% | 39.50% | 39.17% |
| מנורהמס׳ 184 · דיווח 08/2026 | 0.96% | 11.93% | 38.06% | 37.71% |
| הפניקסמס׳ 9586 · דיווח 08/2026 | 0.41% | 11.80% | 39.87% | 40.94% |
| ממוצע ענפי | 0.73% | 12.99% | 39.50% | 38.11% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 13244 · דיווח 08/2026 | 0.34% | 4.58% | 15.51% | 19.50% |
| איילוןמס׳ 164 · דיווח 08/2026 | 0.28% | 4.47% | 14.84% | 7.54% |
| מגדלמס׳ 1955 · דיווח 08/2026 | 0.30% | 4.47% | 14.01% | 16.33% |
| הפניקסמס׳ 9592 · דיווח 08/2026 | 0.28% | 4.28% | 13.68% | 16.71% |
| הראלמס׳ 93 · דיווח 08/2026 | 0.32% | 4.17% | 13.75% | 16.74% |
| הכשרהמס׳ 8530 · דיווח 08/2026 | 0.29% | 4.16% | 13.55% | 16.52% |
| מנורהמס׳ 41 · דיווח 08/2026 | 0.28% | 4.02% | 13.53% | 15.96% |
| ממוצע ענפי | 0.30% | 4.31% | 14.12% | 15.61% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9660 · דיווח 08/2026 | 0.85% | 14.88% | 42.62% | 44.05% |
| איילוןמס׳ 9670 · דיווח 08/2026 | 0.62% | 14.76% | 47.09% | 48.76% |
| מנורהמס׳ 9537 · דיווח 08/2026 | 1.23% | 13.67% | 40.41% | 44.14% |
| מנורהמס׳ 13722 · דיווח 08/2026 | 1.23% | 13.67% | 40.41% | — |
| הראלמס׳ 9563 · דיווח 08/2026 | 1.05% | 13.25% | 36.88% | 40.15% |
| הראלמס׳ 11401 · דיווח 08/2026 | 1.05% | 13.25% | 36.88% | 40.15% |
| הפניקסמס׳ 9593 · דיווח 08/2026 | 0.77% | 13.21% | 44.10% | 49.03% |
| מגדלמס׳ 9604 · דיווח 08/2026 | 0.86% | 12.87% | 40.26% | 42.84% |
| הכשרהמס׳ 9630 · דיווח 08/2026 | 1.06% | 11.00% | 35.15% | 35.41% |
| ממוצע ענפי | 0.97% | 13.40% | 40.42% | 43.07% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9661 · דיווח 08/2026 | 0.76% | 11.27% | 31.57% | 31.89% |
| איילוןמס׳ 9671 · דיווח 08/2026 | 0.47% | 10.50% | 32.86% | 33.03% |
| מנורהמס׳ 9544 · דיווח 08/2026 | 0.84% | 9.83% | 27.85% | 30.02% |
| מנורהמס׳ 13723 · דיווח 08/2026 | 0.84% | 9.83% | 27.85% | — |
| מגדלמס׳ 9729 · דיווח 08/2026 | 0.71% | 9.67% | 29.21% | 30.11% |
| הפניקסמס׳ 9594 · דיווח 08/2026 | 0.59% | 9.58% | 31.50% | 34.34% |
| הראלמס׳ 9564 · דיווח 08/2026 | 0.61% | 9.16% | 24.70% | 25.34% |
| הראלמס׳ 11402 · דיווח 08/2026 | 0.61% | 9.16% | 24.70% | 25.34% |
| הכשרהמס׳ 9631 · דיווח 08/2026 | 0.73% | 8.38% | 25.21% | 26.90% |
| ממוצע ענפי | 0.68% | 9.71% | 28.38% | 29.62% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 15443 · דיווח 08/2026 | -1.09% | 31.73% | — | — |
| מגדלמס׳ 15463 · דיווח 08/2026 | -0.28% | 28.43% | — | — |
| הראלמס׳ 15319 · דיווח 08/2026 | 0.66% | 27.94% | — | — |
| איילוןמס׳ 12900 · דיווח 08/2026 | 4.05% | 24.88% | 62.03% | 62.53% |
| מנורהמס׳ 101 · דיווח 08/2026 | 1.96% | 15.29% | 45.20% | 58.65% |
| הפניקסמס׳ 12882 · דיווח 08/2026 | 2.29% | 10.80% | 35.36% | 50.80% |
| הכשרהמס׳ 15825 · דיווח 08/2026 | 0.88% | — | — | — |
| ממוצע ענפי | 1.21% | 23.18% | 47.53% | 57.33% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 14246 · דיווח 08/2026 | -0.28% | 19.41% | 74.68% | — |
| הכשרהמס׳ 14318 · דיווח 08/2026 | 0.67% | 15.96% | — | — |
| הפניקסמס׳ 14290 · דיווח 08/2026 | 1.01% | 15.33% | 49.74% | — |
| מגדלמס׳ 14239 · דיווח 08/2026 | 0.73% | 13.73% | 41.18% | — |
| מנורהמס׳ 14313 · דיווח 08/2026 | -0.06% | 6.67% | 30.17% | — |
| מנורהמס׳ 14386 · דיווח 08/2026 | -0.06% | 6.67% | — | — |
| הראלמס׳ 14210 · דיווח 08/2026 | -0.17% | 6.15% | 13.28% | — |
| איילוןמס׳ 14306 · דיווח 08/2026 | -0.37% | 0.97% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.18% | 10.61% | 41.81% | — |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 15320 · דיווח 08/2026 | 0.58% | 9.04% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.58% | 9.04% | — | — |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| איילוןמס׳ 15401 · דיווח 08/2026 | 0.24% | 5.44% | — | — |
| הפניקסמס׳ 14916 · דיווח 08/2026 | 0.30% | 4.73% | — | — |
| מנורהמס׳ 14828 · דיווח 08/2026 | 0.23% | 3.69% | — | — |
| הראלמס׳ 13436 · דיווח 08/2026 | -2.06% | -7.18% | -6.86% | -10.55% |
| מגדלמס׳ 15464 · דיווח 08/2026 | -1.49% | -7.94% | — | — |
| ממוצע ענפי | -0.56% | -0.25% | -6.86% | -10.55% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקסמס׳ 15530 · דיווח 08/2026 | 0.75% | 23.13% | — | — |
| איילוןמס׳ 8572 · דיווח 08/2026 | 1.08% | 20.84% | 80.01% | 85.80% |
| מנורהמס׳ 14315 · דיווח 08/2026 | 2.91% | 18.97% | 60.08% | — |
| מגדלמס׳ 15060 · דיווח 08/2026 | 1.33% | 17.12% | — | — |
| הראלמס׳ 15029 · דיווח 08/2026 | 1.11% | 10.17% | — | — |
| כללמס׳ 14796 · דיווח 08/2026 | 1.87% | 10.00% | 28.40% | — |
| מגדלמס׳ 14925 · דיווח 08/2026 | 2.73% | 9.07% | — | — |
| הפניקסמס׳ 15207 · דיווח 08/2026 | 1.34% | 8.35% | — | — |
| הכשרהמס׳ 15826 · דיווח 08/2026 | -1.36% | — | — | — |
| ממוצע ענפי | 1.31% | 14.71% | 56.16% | 85.80% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| איילוןמס׳ 14168 · דיווח 08/2026 | 0.37% | 23.51% | 107.40% | — |
| הפניקסמס׳ 12092 · דיווח 08/2026 | 0.57% | 14.58% | 48.83% | 50.05% |
| הראלמס׳ 14414 · דיווח 08/2026 | 1.49% | 13.58% | 41.70% | — |
| מנורהמס׳ 14314 · דיווח 08/2026 | 1.52% | 11.31% | 36.60% | — |
| מנורהמס׳ 14385 · דיווח 08/2026 | 1.52% | 11.31% | 36.60% | — |
| הכשרהמס׳ 14406 · דיווח 08/2026 | 0.68% | 9.36% | 29.90% | — |
| הפניקסמס׳ 14291 · דיווח 08/2026 | 0.03% | 3.01% | 13.70% | — |
| מגדלמס׳ 14240 · דיווח 08/2026 | -0.32% | 0.82% | 7.82% | — |
| כללמס׳ 14247 · דיווח 08/2026 | -0.50% | 0.32% | 11.66% | — |
| ממוצע ענפי | 0.60% | 9.76% | 37.13% | 50.05% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 15316 · דיווח 08/2026 | 0.80% | 8.13% | — | — |
| הפניקסמס׳ 15275 · דיווח 08/2026 | -1.25% | -5.90% | — | — |
| ממוצע ענפי | -0.22% | 1.12% | — | — |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| איילוןמס׳ 46013 · דיווח 08/2026 | 0.74% | 15.19% | 48.65% | 52.75% |
| מנורהמס׳ 18013 · דיווח 08/2026 | 1.39% | 14.50% | 41.76% | 44.59% |
| הראלמס׳ 259013 · דיווח 08/2026 | 1.06% | 13.80% | 38.56% | 43.99% |
| הראלמס׳ 14211 · דיווח 08/2026 | 0.52% | 9.67% | 2.69% | — |
| מנורהמס׳ 14675 · דיווח 08/2026 | 0.61% | 9.19% | 14.73% | — |
| ממוצע ענפי | 0.86% | 12.47% | 29.28% | 47.11% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הכשרהמס׳ 13499 · דיווח 08/2026 | 0.28% | 4.95% | 13.75% | — |
| הכשרהמס׳ 9721 · דיווח 08/2026 | 0.47% | 4.89% | 13.38% | 10.39% |
| הכשרהמס׳ 9300 · דיווח 08/2026 | 0.28% | 4.14% | 12.68% | 10.72% |
| הכשרהמס׳ 141 · דיווח 08/2026 | 0.32% | 4.02% | 14.69% | 12.95% |
| מגדלמס׳ 68 · דיווח 08/2026 | 0.21% | 3.84% | 10.77% | 3.71% |
| הכשרהמס׳ 12936 · דיווח 08/2026 | 0.02% | 3.75% | 13.83% | 9.98% |
| הכשרהמס׳ 57 · דיווח 08/2026 | 0.12% | 3.72% | 11.61% | 12.66% |
| מנורהמס׳ 43 · דיווח 08/2026 | 0.15% | 3.24% | 10.19% | 29.11% |
| ממוצע ענפי | 0.23% | 4.07% | 12.61% | 12.79% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקסמס׳ 15206 · דיווח 08/2026 | 1.69% | 11.80% | — | — |
| ממוצע ענפי | 1.69% | 11.80% | — | — |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורהמס׳ 180 · דיווח 08/2026 | 0.37% | 5.27% | 12.69% | 5.52% |
| איילוןמס׳ 15402 · דיווח 08/2026 | 0.34% | 4.63% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.36% | 4.95% | 12.69% | 5.52% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9 · דיווח 08/2026 | 1.13% | 26.74% | 80.24% | 75.60% |
| איילוןמס׳ 115 · דיווח 08/2026 | 0.93% | 24.43% | 83.03% | 84.39% |
| הראלמס׳ 92 · דיווח 08/2026 | 1.89% | 24.19% | 74.20% | 77.05% |
| מנורהמס׳ 44 · דיווח 08/2026 | 2.27% | 23.79% | 76.08% | 76.08% |
| הפניקסמס׳ 9579 · דיווח 08/2026 | 1.69% | 22.08% | 76.64% | 76.52% |
| מגדלמס׳ 76 · דיווח 08/2026 | 1.18% | 21.91% | 75.79% | 77.33% |
| הכשרהמס׳ 12938 · דיווח 08/2026 | 1.58% | 21.90% | 71.50% | 67.19% |
| הכשרהמס׳ 9720 · דיווח 08/2026 | 2.00% | 18.76% | 66.05% | 75.68% |
| הכשרהמס׳ 13500 · דיווח 08/2026 | 1.75% | 18.52% | 66.22% | — |
| הכשרהמס׳ 58 · דיווח 08/2026 | 1.58% | 18.28% | 66.11% | 64.10% |
| הכשרהמס׳ 9301 · דיווח 08/2026 | 2.09% | 17.42% | 64.22% | 73.18% |
| הכשרהמס׳ 142 · דיווח 08/2026 | 2.50% | 15.47% | 60.78% | 52.75% |
| ממוצע ענפי | 1.54% | 17.58% | 68.91% | 72.72% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו החל משנת 2004
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מגדלמס׳ 15062 · דיווח 08/2026 | 3.11% | 18.12% | — | — |
| איילוןמס׳ 14169 · דיווח 08/2026 | 0.77% | 8.04% | 36.95% | — |
| מגדלמס׳ 13625 · דיווח 08/2026 | 1.15% | 8.03% | 38.39% | 67.45% |
| מנורהמס׳ 14316 · דיווח 08/2026 | 1.04% | 7.96% | — | — |
| כללמס׳ 13346 · דיווח 08/2026 | 0.75% | 7.87% | 37.69% | 65.70% |
| הפניקסמס׳ 9554 · דיווח 08/2026 | 0.71% | 7.69% | 38.25% | 68.89% |
| הראלמס׳ 13434 · דיווח 08/2026 | 0.90% | 7.69% | 37.64% | 67.81% |
| הכשרהמס׳ 15108 · דיווח 08/2026 | 1.06% | 7.51% | — | — |
| ממוצע ענפי | 1.19% | 9.11% | 37.78% | 67.46% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו בשנים 1992-2003 · אשראי ואג״ח
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 196 · דיווח 08/2026 | 0.38% | 5.08% | 16.59% | 13.45% |
| ממוצע ענפי | 0.38% | 5.08% | 16.59% | 13.45% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו בשנים 1992-2003 · מקבלי קצבה
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 11350 · דיווח 08/2026 | 0.81% | 10.50% | 31.39% | 32.18% |
| הראלמס׳ 11403 · דיווח 08/2026 | 0.67% | 9.44% | 31.41% | 33.25% |
| ממוצע ענפי | 0.74% | 9.97% | 31.40% | 32.72% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו בשנים 1992-2003 · כספי ושקלי
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 195 · דיווח 08/2026 | 0.32% | 4.17% | 13.75% | 16.74% |
| ממוצע ענפי | 0.32% | 4.17% | 13.75% | 16.74% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו בשנים 1992-2003 · מניות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 197 · דיווח 08/2026 | 1.89% | 24.19% | 74.18% | 77.03% |
| ממוצע ענפי | 1.89% | 24.19% | 74.18% | 77.03% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו בשנים 1992-2003
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| איילוןמס׳ 46012 · דיווח 08/2026 | 0.69% | 15.27% | 49.03% | 53.47% |
| כללמס׳ 14012 · דיווח 08/2026 | 0.89% | 15.27% | 43.61% | 47.83% |
| מנורהמס׳ 18012 · דיווח 08/2026 | 1.39% | 14.50% | 41.76% | 44.59% |
| הראלמס׳ 259012 · דיווח 08/2026 | 1.06% | 13.80% | 38.56% | 43.99% |
| מגדלמס׳ 17012 · דיווח 08/2026 | 0.90% | 13.36% | 40.44% | 47.98% |
| הפניקסמס׳ 7012 · דיווח 08/2026 | 0.39% | 12.84% | 42.08% | 50.58% |
| הכשרהמס׳ 35012 · דיווח 08/2026 | 0.75% | 8.28% | 32.52% | 38.29% |
| ממוצע ענפי | 0.87% | 13.33% | 41.14% | 46.68% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו בשנים 1992-2003 · לבני 50 ומטה
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 11341 · דיווח 08/2026 | 0.72% | 15.88% | 46.64% | 46.32% |
| ממוצע ענפי | 0.72% | 15.88% | 46.64% | 46.32% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו בשנים 1992-2003 · לבני 50-60
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 11348 · דיווח 08/2026 | 0.98% | 15.22% | 43.17% | 43.95% |
| ממוצע ענפי | 0.98% | 15.22% | 43.17% | 43.95% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו בשנים 1992-2003 · לבני 60 ומעלה
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 11349 · דיווח 08/2026 | 0.68% | 11.07% | 30.98% | 31.51% |
| ממוצע ענפי | 0.68% | 11.07% | 30.98% | 31.51% |
ביטוח נט · אוגוסט 2026
פוליסות שהונפקו בשנים 1990-1991
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| איילוןמס׳ 46011 · דיווח 08/2026 | 0.80% | 15.31% | 50.18% | 55.64% |
| מנורהמס׳ 18011 · דיווח 08/2026 | 1.33% | 15.15% | 46.46% | 51.36% |
| כללמס׳ 14011 · דיווח 08/2026 | 0.88% | 15.06% | 42.91% | 47.23% |
| הראלמס׳ 259011 · דיווח 08/2026 | 1.01% | 13.13% | 36.61% | 42.04% |
| הפניקסמס׳ 7011 · דיווח 08/2026 | 0.69% | 13.00% | 41.53% | 43.40% |
| הראלמס׳ 259010 · דיווח 08/2026 | 0.99% | 12.69% | 35.96% | 41.13% |
| מגדלמס׳ 17010 · דיווח 08/2026 | 0.85% | 12.17% | 36.59% | 43.54% |
| מגדלמס׳ 17011 · דיווח 08/2026 | 0.82% | 11.72% | 34.92% | 40.27% |
| הכשרהמס׳ 35011 · דיווח 08/2026 | 0.89% | 10.74% | 32.80% | 28.83% |
| ממוצע ענפי | 0.92% | 13.22% | 39.77% | 43.72% |
לא נמצאו מסלולים.
מהנתונים להבנה
השוו מוצר דומה, מדיניות השקעה דומה ואותה תקופה. מסלול מנייתי ומסלול כספי, או קרן פנסיה מקיפה ומשלימה, מציגים מאפיינים שונים.
תשואה חודשית היא צילום רגעי. תקופות ארוכות יותר נותנות הקשר רחב יותר, לצד בדיקה של הסיכון והתאמת המסלול לצרכים שלכם.
מתכנן פיננסי מוסמך יכול לעבור איתכם על הנתונים, לבחון את המסלולים ביחס למטרות, לטווח ההשקעה ולרמת הסיכון המתאימה לכם, ולסייע בקבלת החלטה מושכלת.
מהנתונים להבנה
אפשר להשוות בין סוגי מוצרים שונים כאשר מדיניות ההשקעה מקבילה. מסלול מניות מושווה למסלול מניות, ואשראי ואג״ח נשאר נפרד מאשראי ואג״ח עם עד 25% מניות.
תשואה חודשית היא צילום רגעי. תקופות ארוכות יותר נותנות הקשר רחב יותר, לצד בדיקה של הסיכון והתאמת המסלול לצרכים שלכם.
מתכנן פיננסי מוסמך יכול לעבור איתכם על הנתונים, לבחון את המסלולים ביחס למטרות, לטווח ההשקעה ולרמת הסיכון המתאימה לכם, ולסייע בקבלת החלטה מושכלת.
להבין. להשוות. לבחור.
החיפוש פועל בכל המוצרים במאגר שנבחר. ניקוי החיפוש מחזיר לקטגוריה ולמסננים שנבחרו.
לחצו על שם מסלול לצפייה בהרכב הנכסים ובגרף התשואות החודשיות. התשואות נומינליות ברוטו, לפני דמי ניהול. 3 ו־5 שנים הן תשואות מצטברות, ולא ממוצע שנתי.
| בחירה להשוואה | גוף מנהל / מסלול | חודש אחרון | מתחילת השנה | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | נכסים, מיל׳ ₪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 15339 · כללי | -0.37% | -4.69% | -4.12% | — | — | 60 | |
| הראלמס׳ 15338 · מניות | 0.52% | -4.55% | -2.69% | — | — | 59 | |
| הראלמס׳ 11400 · לבני 50 ומטה | 1.18% | 7.73% | 14.92% | 41.18% | 44.11% | 13 | |
| הראלמס׳ 15318 · אג״ח סחיר | 0.35% | 3.28% | 5.62% | — | — | 578 | |
| הראלמס׳ 89 · אשראי ואג״ח | 0.38% | 2.66% | 5.08% | 16.59% | 13.45% | 1,712 | |
| הראלמס׳ 90 · אשראי ואג״ח עם מניות (עד 25% מניות) | 0.00% | — | — | — | — | 0 | |
| הראלמס׳ 9565 · מקבלי קצבה | 0.67% | 4.81% | 9.44% | 31.41% | 33.25% | 4,336 | |
| הראלמס׳ 15317 · הלכה | 1.24% | 7.48% | 14.43% | — | — | 143 | |
| הראלמס׳ 88 · כללי | 1.03% | 6.79% | 12.97% | 36.45% | 40.55% | 25,553 | |
| הראלמס׳ 93 · כספי ושקלי | 0.32% | 2.65% | 4.17% | 13.75% | 16.74% | 639 | |
| הראלמס׳ 9562 · לבני 50 ומטה | 1.18% | 7.73% | 14.92% | 41.19% | 44.13% | 2,456 | |
| הראלמס׳ 9563 · לבני 50-60 | 1.05% | 6.97% | 13.25% | 36.88% | 40.15% | 2,614 | |
| הראלמס׳ 9564 · לבני 60 ומעלה | 0.61% | 4.83% | 9.16% | 24.70% | 25.34% | 3,468 | |
| הראלמס׳ 11401 · לבני 50-60 | 1.05% | 6.97% | 13.25% | 36.88% | 40.15% | 191 | |
| הראלמס׳ 11402 · לבני 60 ומעלה | 0.61% | 4.83% | 9.16% | 24.70% | 25.34% | 357 | |
| הראלמס׳ 92 · מניות | 1.89% | 12.25% | 24.19% | 74.20% | 77.05% | 5,383 | |
| הראלמס׳ 15319 · מניות סחיר | 0.66% | 9.13% | 27.94% | — | — | 1,874 | |
| הראלמס׳ 14210 · משולב סחיר | -0.17% | 4.69% | 6.15% | 13.28% | — | 1,046 | |
| הראלמס׳ 15320 · אג״ח סחיר עם מניות (עד 25% מניות) | 0.58% | 4.58% | 9.04% | — | — | 744 | |
| הראלמס׳ 13434 · S&P 500 | 0.90% | 5.61% | 7.69% | 37.64% | 67.81% | 2,307 | |
| הראלמס׳ 13436 · מדדי אג״ח | -2.06% | -5.59% | -7.18% | -6.86% | -10.55% | 175 | |
| הראלמס׳ 15029 · מדדי מניות | 1.11% | 7.31% | 10.17% | — | — | 647 | |
| הראלמס׳ 14414 · מדדים גמיש | 1.49% | 7.04% | 13.58% | 41.70% | — | 1,563 | |
| הראלמס׳ 15316 · מדדי אג״ח עם מניות (עד 25% מניות) | 0.80% | 4.30% | 8.13% | — | — | 202 | |
| הראלמס׳ 14211 · מסלולים נוספים | 0.52% | 3.95% | 9.67% | 2.69% | — | 15 | |
| הראלמס׳ 259013 · מסלולים נוספים | 1.06% | 7.43% | 13.80% | 38.56% | 43.99% | 1,016 | |
| כללמס׳ 15230 · אשראי ואג״ח | 0.00% | — | 0.00% | — | — | 0 | |
| כללמס׳ 15231 · כללי | 0.11% | 1.21% | 1.38% | — | — | 10 | |
| כללמס׳ 15229 · מניות | 1.09% | 4.80% | 4.81% | — | — | 10 | |
| כללמס׳ 15442 · אג״ח סחיר | 0.17% | 3.32% | 5.87% | — | — | 71 | |
| כללמס׳ 6 · אשראי ואג״ח עם מניות (עד 25% מניות) | 0.10% | 2.19% | 4.07% | 15.00% | 15.45% | 1,357 | |
| כללמס׳ 205 · הלכה | 0.62% | 6.75% | 13.19% | 39.18% | 40.43% | 214 | |
| כללמס׳ 99 · כללי | 0.83% | 8.03% | 15.00% | 42.67% | 45.58% | 14,162 | |
| כללמס׳ 13244 · כספי ושקלי | 0.34% | 3.20% | 4.58% | 15.51% | 19.50% | 216 | |
| כללמס׳ 9 · מניות | 1.13% | 13.94% | 26.74% | 80.24% | 75.60% | 4,594 | |
| כללמס׳ 15443 · מניות סחיר | -1.09% | 12.05% | 31.73% | — | — | 413 | |
| כללמס׳ 9767 · מקבלי קצבה | 0.68% | 5.36% | 9.47% | 27.32% | 28.94% | 2,671 | |
| כללמס׳ 9659 · לבני 50 ומטה | 1.02% | 9.02% | 17.07% | 48.49% | 51.25% | 3,617 | |
| כללמס׳ 9660 · לבני 50-60 | 0.85% | 8.07% | 14.88% | 42.62% | 44.05% | 11,525 | |
| כללמס׳ 9661 · לבני 60 ומעלה | 0.76% | 6.25% | 11.27% | 31.57% | 31.89% | 2,454 | |
| כללמס׳ 14246 · משולב סחיר | -0.28% | 8.15% | 19.41% | 74.68% | — | 620 | |
| כללמס׳ 13346 · S&P 500 | 0.75% | 5.73% | 7.87% | 37.69% | 65.70% | 1,767 | |
| כללמס׳ 14796 · מדדי מניות | 1.87% | 7.40% | 10.00% | 28.40% | — | 164 | |
| כללמס׳ 14247 · מדדים גמיש | -0.50% | 0.21% | 0.32% | 11.66% | — | 148 | |
| כללמס׳ 4 · אשראי ואג״ח | 0.30% | 3.25% | 5.65% | 17.87% | 17.23% | 2,425 | |
| מגדלמס׳ 17013 · כללי | 0.92% | 7.31% | 13.63% | 40.54% | 44.51% | 38,125 | |
| מגדלמס׳ 68 · אג״ח ממשלות | 0.21% | 2.06% | 3.84% | 10.77% | 3.71% | 399 | |
| מגדלמס׳ 15062 · S&P 500 | 3.11% | 11.09% | 18.12% | — | — | 318 | |
| מגדלמס׳ 8659 · אשראי ואג״ח | 0.28% | 2.80% | 4.99% | 15.29% | 11.96% | 3,021 | |
| מגדלמס׳ 14926 · אשראי ואג״ח עם מניות (עד 25% מניות) | 0.41% | 4.59% | 8.59% | — | — | 1,210 | |
| מגדלמס׳ 9606 · מקבלי קצבה | 0.59% | 4.98% | 9.20% | 26.82% | 26.63% | 13,160 | |
| מגדלמס׳ 185 · הלכה | 0.64% | 6.21% | 12.48% | 39.50% | 39.17% | 795 | |
| מגדלמס׳ 1955 · כספי ושקלי | 0.30% | 2.83% | 4.47% | 14.01% | 16.33% | 463 | |
| מגדלמס׳ 9599 · לבני 50 ומטה | 1.15% | 8.01% | 14.96% | 45.21% | 48.14% | 3,955 | |
| מגדלמס׳ 9604 · לבני 50-60 | 0.86% | 6.84% | 12.87% | 40.26% | 42.84% | 4,121 | |
| מגדלמס׳ 9729 · לבני 60 ומעלה | 0.71% | 5.31% | 9.67% | 29.21% | 30.11% | 3,863 | |
| מגדלמס׳ 76 · מניות | 1.18% | 11.04% | 21.91% | 75.79% | 77.33% | 7,348 | |
| מגדלמס׳ 15463 · מניות סחיר | -0.28% | 10.05% | 28.43% | — | — | 1,059 | |
| מגדלמס׳ 14239 · משולב סחיר | 0.73% | 7.10% | 13.73% | 41.18% | — | 261 | |
| מגדלמס׳ 13625 · S&P 500 | 1.15% | 5.68% | 8.03% | 38.39% | 67.45% | 3,159 | |
| מגדלמס׳ 14925 · מדדי מניות | 2.73% | 5.46% | 9.07% | — | — | 608 | |
| מגדלמס׳ 14240 · מדדים גמיש | -0.32% | 0.03% | 0.82% | 7.82% | — | 348 | |
| מגדלמס׳ 15464 · מדדי אג״ח | -1.49% | -6.08% | -7.94% | — | — | 25 | |
| מגדלמס׳ 15060 · מדדי מניות | 1.33% | 7.93% | 17.12% | — | — | 269 | |
| הפניקסמס׳ 9594 · לבני 60 ומעלה | 0.59% | 4.64% | 9.58% | 31.50% | 34.34% | 3,777 | |
| הפניקסמס׳ 9554 · S&P 500 | 0.71% | 5.70% | 7.69% | 38.25% | 68.89% | 3,265 | |
| הפניקסמס׳ 14916 · מדדי אג״ח | 0.30% | 3.12% | 4.73% | — | — | 618 | |
| הפניקסמס׳ 12092 · מדדים גמיש | 0.57% | 7.62% | 14.58% | 48.83% | 50.05% | 1,419 | |
| הפניקסמס׳ 15412 · אשראי ואג״ח | 0.89% | 3.24% | 0.89% | — | — | 68 | |
| הפניקסמס׳ 13644 · כללי | -0.23% | -0.14% | 0.77% | 13.83% | — | 623 | |
| הפניקסמס׳ 13645 · מניות | 0.95% | 4.54% | 8.09% | 35.00% | — | 366 | |
| הפניקסמס׳ 12881 · אג״ח סחיר | -1.41% | -3.88% | -6.64% | 3.91% | 13.90% | 693 | |
| הפניקסמס׳ 9585 · אשראי ואג״ח עם מניות (עד 25% מניות) | 0.43% | 4.26% | 7.98% | 28.52% | 27.91% | 3,929 | |
| הפניקסמס׳ 47 · אשראי ואג״ח | 0.17% | 2.54% | 4.53% | 16.52% | 15.64% | 2,103 | |
| הפניקסמס׳ 9587 · מקבלי קצבה | 0.35% | 3.62% | 7.24% | 24.67% | 25.78% | 7,203 | |
| הפניקסמס׳ 9586 · הלכה | 0.41% | 5.58% | 11.80% | 39.87% | 40.94% | 424 | |
| הפניקסמס׳ 9591 · מקבלי קצבה | 0.17% | 3.94% | 8.16% | 27.11% | 24.12% | 4 | |
| הפניקסמס׳ 9592 · כספי ושקלי | 0.28% | 2.75% | 4.28% | 13.68% | 16.71% | 464 | |
| הפניקסמס׳ 471 · לבני 50 ומטה | 0.84% | 7.05% | 15.31% | 52.20% | 59.30% | 7,135 | |
| הפניקסמס׳ 9593 · לבני 50-60 | 0.77% | 6.18% | 13.21% | 44.10% | 49.03% | 4,937 | |
| הפניקסמס׳ 9579 · מניות | 1.69% | 10.92% | 22.08% | 76.64% | 76.52% | 7,549 | |
| הפניקסמס׳ 12882 · מניות סחיר | 2.29% | 8.06% | 10.80% | 35.36% | 50.80% | 596 | |
| הפניקסמס׳ 50 · כללי | 0.87% | 6.31% | 12.60% | 41.51% | 47.82% | 37,621 | |
| הפניקסמס׳ 14290 · משולב סחיר | 1.01% | 6.95% | 15.33% | 49.74% | — | 108 | |
| הפניקסמס׳ 15207 · מדדי מניות | 1.34% | 5.15% | 8.35% | — | — | 92 | |
| הפניקסמס׳ 15530 · מדדי מניות | 0.75% | 6.45% | 23.13% | — | — | 1,432 | |
| הפניקסמס׳ 14291 · מדדים גמיש | 0.03% | 2.28% | 3.01% | 13.70% | — | 71 | |
| הפניקסמס׳ 15275 · מדדי אג״ח עם מניות (עד 25% מניות) | -1.25% | -4.68% | -5.90% | — | — | 121 | |
| הפניקסמס׳ 15206 · שריעה | 1.69% | 7.62% | 11.80% | — | — | 11 | |
| מנורהמס׳ 13719 · מקבלי קצבה | 0.81% | 4.91% | 9.60% | 24.21% | — | 1,093 | |
| מנורהמס׳ 43 · אג״ח ממשלות | 0.15% | 1.86% | 3.24% | 10.19% | 29.11% | 57 | |
| מנורהמס׳ 180 · אג״ח ממשלתי סחיר | 0.37% | 2.71% | 5.27% | 12.69% | 5.52% | 156 | |
| מנורהמס׳ 42 · אשראי ואג״ח | 0.26% | 2.67% | 4.86% | 16.21% | 13.72% | 825 | |
| מנורהמס׳ 13029 · אשראי ואג״ח עם מניות (עד 25% מניות) | 0.49% | 3.73% | 7.45% | 24.86% | 23.97% | 256 | |
| מנורהמס׳ 9534 · מקבלי קצבה | 0.81% | 4.91% | 9.60% | 24.21% | 24.23% | 1,157 | |
| מנורהמס׳ 9535 · מקבלי קצבה | 0.81% | 4.81% | 9.56% | 25.57% | 28.64% | 1,403 | |
| מנורהמס׳ 13720 · מקבלי קצבה | 0.81% | 4.81% | 9.56% | 25.57% | — | 256 | |
| מנורהמס׳ 184 · הלכה | 0.96% | 6.00% | 11.93% | 38.06% | 37.71% | 141 | |
| מנורהמס׳ 41 · כספי ושקלי | 0.28% | 2.56% | 4.02% | 13.53% | 15.96% | 167 | |
| מנורהמס׳ 9536 · לבני 50 ומטה | 1.57% | 7.75% | 16.03% | 46.61% | 50.39% | 1,274 | |
| מנורהמס׳ 13721 · לבני 50 ומטה | 1.57% | 7.75% | 16.03% | 46.61% | — | 68 | |
| מנורהמס׳ 9537 · לבני 50-60 | 1.23% | 6.80% | 13.67% | 40.41% | 44.14% | 1,176 | |
| מנורהמס׳ 13722 · לבני 50-60 | 1.23% | 6.80% | 13.67% | 40.41% | — | 122 | |
| מנורהמס׳ 9544 · לבני 60 ומעלה | 0.84% | 5.19% | 9.83% | 27.85% | 30.02% | 1,362 | |
| מנורהמס׳ 13723 · לבני 60 ומעלה | 0.84% | 5.19% | 9.83% | 27.85% | — | 215 | |
| מנורהמס׳ 44 · מניות | 2.27% | 11.34% | 23.79% | 76.08% | 76.08% | 1,494 | |
| מנורהמס׳ 101 · מניות סחיר | 1.96% | 8.96% | 15.29% | 45.20% | 58.65% | 618 | |
| מנורהמס׳ 14313 · משולב סחיר | -0.06% | 4.91% | 6.67% | 30.17% | — | 96 | |
| מנורהמס׳ 14386 · משולב סחיר | -0.06% | 4.91% | 6.67% | — | — | 8 | |
| מנורהמס׳ 14316 · S&P 500 | 1.04% | 5.73% | 7.96% | — | — | 341 | |
| מנורהמס׳ 14828 · מדדי אג״ח | 0.23% | 1.88% | 3.69% | — | — | 144 | |
| מנורהמס׳ 14315 · מדדי מניות | 2.91% | 11.48% | 18.97% | 60.08% | — | 626 | |
| מנורהמס׳ 14314 · מדדים גמיש | 1.52% | 6.51% | 11.31% | 36.60% | — | 283 | |
| מנורהמס׳ 14385 · מדדים גמיש | 1.52% | 6.51% | 11.31% | 36.60% | — | 16 | |
| מנורהמס׳ 14675 · מסלולים נוספים | 0.61% | 9.35% | 9.19% | 14.73% | — | 4 | |
| מנורהמס׳ 18013 · מסלולים נוספים | 1.39% | 7.36% | 14.50% | 41.76% | 44.59% | 11,953 | |
| הכשרהמס׳ 143 · כללי | 1.35% | 5.29% | 9.56% | 36.26% | 31.46% | 2,217 | |
| הכשרהמס׳ 142 · מניות | 2.50% | 8.40% | 15.47% | 60.78% | 52.75% | 475 | |
| הכשרהמס׳ 13500 · מניות | 1.75% | 9.45% | 18.52% | 66.22% | — | 840 | |
| הכשרהמס׳ 9300 · אג״ח ממשלות | 0.28% | 2.47% | 4.14% | 12.68% | 10.72% | 237 | |
| הכשרהמס׳ 9301 · מניות | 2.09% | 8.64% | 17.42% | 64.22% | 73.18% | 950 | |
| הכשרהמס׳ 12936 · אג״ח ממשלות | 0.02% | 2.22% | 3.75% | 13.83% | 9.98% | 152 | |
| הכשרהמס׳ 9721 · אג״ח ממשלות | 0.47% | 2.94% | 4.89% | 13.38% | 10.39% | 228 | |
| הכשרהמס׳ 57 · אג״ח ממשלות | 0.12% | 1.68% | 3.72% | 11.61% | 12.66% | 313 | |
| הכשרהמס׳ 14425 · אשראי ואג״ח | 0.23% | 3.09% | 5.18% | 17.77% | — | 542 | |
| הכשרהמס׳ 15373 · אשראי ואג״ח עם מניות (עד 25% מניות) | 0.68% | 4.49% | 8.13% | — | — | 197 | |
| הכשרהמס׳ 9302 · כללי | 1.11% | 5.68% | 10.56% | 36.25% | 38.44% | 3,457 | |
| הכשרהמס׳ 8530 · כספי ושקלי | 0.29% | 2.69% | 4.16% | 13.55% | 16.52% | 243 | |
| הכשרהמס׳ 141 · אג״ח ממשלות | 0.32% | 2.21% | 4.02% | 14.69% | 12.95% | 305 | |
| הכשרהמס׳ 13499 · אג״ח ממשלות | 0.28% | 2.87% | 4.95% | 13.75% | — | 87 | |
| הכשרהמס׳ 9719 · כללי | 1.26% | 6.64% | 12.29% | 43.05% | 46.74% | 6,297 | |
| הכשרהמס׳ 58 · מניות | 1.58% | 9.50% | 18.28% | 66.11% | 64.10% | 934 | |
| הכשרהמס׳ 14318 · משולב סחיר | 0.67% | 6.63% | 15.96% | — | — | 300 | |
| הכשרהמס׳ 15108 · S&P 500 | 1.06% | 5.57% | 7.51% | — | — | 364 | |
| הכשרהמס׳ 14406 · מדדים גמיש | 0.68% | 5.18% | 9.36% | 29.90% | — | 39 | |
| הכשרהמס׳ 9631 · לבני 60 ומעלה | 0.73% | 4.73% | 8.38% | 25.21% | 26.90% | 197 | |
| הכשרהמס׳ 9888 · מקבלי קצבה | 0.72% | 5.24% | 8.72% | 25.75% | 27.29% | 379 | |
| הכשרהמס׳ 9629 · לבני 50 ומטה | 0.82% | 6.24% | 11.72% | 35.88% | 35.82% | 230 | |
| הכשרהמס׳ 9630 · לבני 50-60 | 1.06% | 6.11% | 11.00% | 35.15% | 35.41% | 216 | |
| הכשרהמס׳ 62 · כללי | 0.97% | 5.66% | 10.57% | 36.05% | 39.98% | 4,868 | |
| הכשרהמס׳ 15825 · מניות סחיר | 0.88% | — | — | — | — | 29 | |
| הכשרהמס׳ 15826 · מדדי מניות | -1.36% | — | — | — | — | 25 | |
| הכשרהמס׳ 12938 · מניות | 1.58% | 11.26% | 21.90% | 71.50% | 67.19% | 1,281 | |
| הכשרהמס׳ 9720 · מניות | 2.00% | 9.60% | 18.76% | 66.05% | 75.68% | 1,937 | |
| הכשרהמס׳ 13498 · כללי | 0.99% | 6.27% | 11.65% | 37.55% | — | 2,033 | |
| הכשרהמס׳ 12937 · כללי | 0.72% | 7.12% | 13.05% | 41.82% | 40.45% | 3,253 | |
| איילוןמס׳ 12900 · מניות סחיר | 4.05% | 18.26% | 24.88% | 62.03% | 62.53% | 353 | |
| איילוןמס׳ 15402 · אג״ח ממשלתי סחיר | 0.34% | 2.39% | 4.63% | — | — | 19 | |
| איילוןמס׳ 114 · אשראי ואג״ח | 0.22% | 2.85% | 5.39% | 16.83% | 12.73% | 377 | |
| איילוןמס׳ 9456 · אשראי ואג״ח עם מניות (עד 25% מניות) | 0.40% | 5.34% | 10.01% | 30.49% | 25.43% | 629 | |
| איילוןמס׳ 2251 · הלכה | 0.52% | 7.08% | 14.10% | 40.87% | 32.30% | 204 | |
| איילוןמס׳ 164 · כספי ושקלי | 0.28% | 2.75% | 4.47% | 14.84% | 7.54% | 83 | |
| איילוןמס׳ 115 · מניות | 0.93% | 12.10% | 24.43% | 83.03% | 84.39% | 1,013 | |
| איילוןמס׳ 14306 · משולב סחיר | -0.37% | -0.01% | 0.97% | — | — | 13 | |
| איילוןמס׳ 15401 · מדדי אג״ח | 0.24% | 3.28% | 5.44% | — | — | 37 | |
| איילוןמס׳ 14168 · מדדים גמיש | 0.37% | 8.18% | 23.51% | 107.40% | — | 398 | |
| איילוןמס׳ 14169 · S&P 500 | 0.77% | 5.67% | 8.04% | 36.95% | — | 82 | |
| איילוןמס׳ 8572 · מדדי מניות | 1.08% | 10.09% | 20.84% | 80.01% | 85.80% | 184 | |
| איילוןמס׳ 9636 · לבני 50 ומטה | 0.87% | 8.53% | 16.51% | 53.59% | 56.44% | 349 | |
| איילוןמס׳ 9670 · לבני 50-60 | 0.62% | 7.51% | 14.76% | 47.09% | 48.76% | 147 | |
| איילוןמס׳ 9671 · לבני 60 ומעלה | 0.47% | 5.47% | 10.50% | 32.86% | 33.03% | 113 | |
| איילוןמס׳ 116 · כללי | 0.55% | 7.68% | 14.83% | 47.62% | 51.27% | 4,896 | |
| איילוןמס׳ 46013 · מסלולים נוספים | 0.74% | 7.86% | 15.19% | 48.65% | 52.75% | 464 | |
| איילוןמס׳ 1801 · מקבלי קצבה | 0.43% | 5.10% | 10.02% | 29.15% | 26.60% | 384 |
לא נמצאו מסלולים שמתאימים לסינון. נסו לשנות את החיפוש או לאפס את המסננים.
ביטוח נט · מקור: מאגרי הדיווח הציבוריים ב־data.gov.il · סדר החברות הוא סדר תצוגה ואינו דירוג תשואות.
| בחירה להשוואה | גוף מנהל / מסלול | חודש אחרון | מתחילת השנה | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | נכסים, מיל׳ ₪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 196 · אשראי ואג״ח | 0.38% | 2.66% | 5.08% | 16.59% | 13.45% | 55 | |
| הראלמס׳ 11403 · מקבלי קצבה | 0.67% | 4.81% | 9.44% | 31.41% | 33.25% | 3,523 | |
| הראלמס׳ 195 · כספי ושקלי | 0.32% | 2.65% | 4.17% | 13.75% | 16.74% | 46 | |
| הראלמס׳ 197 · מניות | 1.89% | 12.25% | 24.19% | 74.18% | 77.03% | 546 | |
| הראלמס׳ 259012 · מסלולים נוספים | 1.06% | 7.43% | 13.80% | 38.56% | 43.99% | 27,624 | |
| כללמס׳ 11350 · מקבלי קצבה | 0.81% | 5.93% | 10.50% | 31.39% | 32.18% | 6,127 | |
| כללמס׳ 11341 · לבני 50 ומטה | 0.72% | 8.73% | 15.88% | 46.64% | 46.32% | 28 | |
| כללמס׳ 11348 · לבני 50-60 | 0.98% | 8.49% | 15.22% | 43.17% | 43.95% | 503 | |
| כללמס׳ 11349 · לבני 60 ומעלה | 0.68% | 6.05% | 11.07% | 30.98% | 31.51% | 840 | |
| כללמס׳ 14012 · מסלולים נוספים | 0.89% | 8.23% | 15.27% | 43.61% | 47.83% | 50,032 | |
| מגדלמס׳ 17012 · מסלולים נוספים | 0.90% | 7.22% | 13.36% | 40.44% | 47.98% | 86,672 | |
| הפניקסמס׳ 7012 · מסלולים נוספים | 0.39% | 5.89% | 12.84% | 42.08% | 50.58% | 37,743 | |
| מנורהמס׳ 18012 · מסלולים נוספים | 1.39% | 7.36% | 14.50% | 41.76% | 44.59% | 13,225 | |
| הכשרהמס׳ 35012 · מסלולים נוספים | 0.75% | 4.07% | 8.28% | 32.52% | 38.29% | 1,886 | |
| איילוןמס׳ 46012 · מסלולים נוספים | 0.69% | 7.90% | 15.27% | 49.03% | 53.47% | 2,220 |
לא נמצאו מסלולים שמתאימים לסינון. נסו לשנות את החיפוש או לאפס את המסננים.
ביטוח נט · מקור: מאגרי הדיווח הציבוריים ב־data.gov.il · סדר החברות הוא סדר תצוגה ואינו דירוג תשואות.
| בחירה להשוואה | גוף מנהל / מסלול | חודש אחרון | מתחילת השנה | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | נכסים, מיל׳ ₪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 259010 · מסלולים נוספים | 0.99% | 7.03% | 12.69% | 35.96% | 41.13% | 4 | |
| הראלמס׳ 259011 · מסלולים נוספים | 1.01% | 7.13% | 13.13% | 36.61% | 42.04% | 1,056 | |
| כללמס׳ 14011 · מסלולים נוספים | 0.88% | 8.11% | 15.06% | 42.91% | 47.23% | 2,464 | |
| מגדלמס׳ 17010 · מסלולים נוספים | 0.85% | 6.92% | 12.17% | 36.59% | 43.54% | 30 | |
| מגדלמס׳ 17011 · מסלולים נוספים | 0.82% | 6.59% | 11.72% | 34.92% | 40.27% | 3,116 | |
| הפניקסמס׳ 7011 · מסלולים נוספים | 0.69% | 7.07% | 13.00% | 41.53% | 43.40% | 1,221 | |
| מנורהמס׳ 18011 · מסלולים נוספים | 1.33% | 7.70% | 15.15% | 46.46% | 51.36% | 588 | |
| הכשרהמס׳ 35011 · מסלולים נוספים | 0.89% | 5.48% | 10.74% | 32.80% | 28.83% | 76 | |
| איילוןמס׳ 46011 · מסלולים נוספים | 0.80% | 7.81% | 15.31% | 50.18% | 55.64% | 13 |
לא נמצאו מסלולים שמתאימים לסינון. נסו לשנות את החיפוש או לאפס את המסננים.
ביטוח נט · מקור: מאגרי הדיווח הציבוריים ב־data.gov.il · סדר החברות הוא סדר תצוגה ואינו דירוג תשואות.
| בחירה להשוואה | גוף מנהל / מסלול / מוצר | חודש אחרון | מתחילת השנה | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | נכסים, מיל׳ ₪ |
|---|
לא נמצאו מסלולים שמכילים את כל חלקי החיפוש. נסו לשנות את החיפוש.
להשוואה בין סוגי מוצרים שונים בחרו מסלולים מקבילים מאותה קטגוריית השקעה.
ביטוח נט מרכזת את נתוני ההשקעה המדווחים של חברות הביטוח. הטבלאות כאן מפרידות בין פוליסות שהונפקו מ־2004 לבין קבוצות הפוליסות הוותיקות, בהתאם לסיווג המקור. שם המסלול המלא נשמר גם כאשר חברת הביטוח נעזרת במנהל השקעות חיצוני.
למערכת ביטוח נט הרשמיתהמקור הוא הדיווחים הציבוריים של רשות שוק ההון במאגר data.gov.il, המשמשים את גמל נט, ביטוח נט ופנסיה נט. נתוני הרכב הנכסים בחלון המסלול נמשכים מהדוחות הרשמיים של מערכות גמל נט, ביטוח נט ופנסיה נט. בראש העמוד, בטבלה ובחלון המסלול מוצג חודש הדיווח. הדיווחים מתפרסמים במחזור חודשי, ולכן אינם נתוני מסחר בזמן אמת.
לחיצה על שם המסלול פותחת חלון עם גרף תשואות חודשיות ל־12 חודשי הדיווח האחרונים, חשיפות למניות, לחו״ל ולמט״ח, נכסים לא סחירים וחלוקת הנכסים לפי סוג, כולל מזומנים, אג״ח, הלוואות וקרנות נאמנות. ההרכב מוצג לאחר אימות מספר המסלול וחודש הדיווח במקור הרשמי. חשיפות עשויות לחפוף זו לזו ואינן מסתכמות ל־100%. נתון שאינו זמין מוצג כמקף.
התשואה המצטברת משקפת את השינוי לאורך התקופה כולה. לדוגמה, הנתון ל־3 שנים הוא התשואה המצטברת בשלוש השנים, ולא תשואה לשנה אחת. אין לחבר תשואות חודשיות בחיבור רגיל.
התשואה ל־12 חודשים מחושבת באמצעות כפל של 12 התשואות החודשיות הרצופות של אותו מספר מסלול: מכפילים את הגורמים (1 + תשואה חודשית / 100), מפחיתים 1 ומכפילים ב־100. אם חסר חודש, לא מוצג ערך מחושב. עיגול הדיווחים החודשיים עשוי ליצור פער קטן מול נתון מחושב אחר.
מקף מציין נתון חסר במקור או היסטוריה שאינה מספיקה לחישוב התקופה. הוא אינו אפס, ואינו מעיד כשלעצמו על ביצועי המסלול. במסלול חדש ייתכן שלא יהיו עדיין נתונים ל־3 או ל־5 שנים.
בתצוגת טבלאות מסלולים, ברירת המחדל היא מיון לפי תשואה ל־12 חודשים, מהגבוהה לנמוכה. לחיצה על תקופה אחרת משנה את המיון ואת סימון התשואה הגבוהה ביותר; לחיצה נוספת הופכת את הסדר. בתצוגת השוואה, הסדר הראשוני הוא סדר החברות של HERMES, ואפשר למיין לפי תקופות התשואה. הסדר והתשואות אינם המלצה לבחור מסלול מסוים, ותשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות.
השלב הבא הוא אישי
צוות HERMES יסייע לכם להבין את התמונה המלאה ולבחון את החיסכון כחלק מהתכנון הפיננסי שלכם.