מתחילים באותו מסלול
השוו מוצר דומה, מדיניות השקעה דומה ואותה תקופה. מסלול מנייתי ומסלול כספי, או קרן פנסיה מקיפה ומשלימה, מציגים מאפיינים שונים.
HERMES · תכנון פיננסי וניהול הון
טבלאות מסלולים ותשואות לפי אפיק השקעה
כל מסלולי פנסיה משלימה מרוכזים בעמוד ייעודי, עם מיון לפי חודש אחרון, 12 חודשים, 3 שנים ו־5 שנים.
לטבלאות המסלוליםהנתונים, לפי המסלול שלכם
טבלה נפרדת לכל אפיק השקעה במוצר שבחרתם, עם החודש האחרון ותשואות ל־12 חודשים, 3 שנים ו־5 שנים.
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטבמס׳ 15665 · דיווח 08/2026 | 1.37% | 18.18% | — | — |
| מיטבמס׳ 13286 · דיווח 08/2026 | 0.96% | 12.88% | 26.00% | — |
| כללמס׳ 12251 · דיווח 08/2026 | 0.84% | 12.60% | 37.63% | 37.52% |
| אינפינטימס׳ 14050 · דיווח 08/2026 | 1.22% | 11.76% | — | — |
| הראלמס׳ 13685 · דיווח 08/2026 | 0.81% | 11.21% | 32.99% | — |
| מורמס׳ 13927 · דיווח 08/2026 | 0.46% | 10.72% | 33.01% | — |
| הראלמס׳ 12140 · דיווח 08/2026 | 0.68% | 10.48% | 34.20% | 33.96% |
| מיטבמס׳ 12158 · דיווח 08/2026 | 1.08% | 10.37% | 36.16% | 35.51% |
| מגדלמס׳ 12152 · דיווח 08/2026 | 0.60% | 9.95% | 29.54% | 27.52% |
| מנורהמס׳ 12154 · דיווח 08/2026 | 0.70% | 8.57% | 26.49% | 27.81% |
| מגדלמס׳ 8604 · דיווח 08/2026 | 0.50% | 7.96% | 24.84% | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 15313 · דיווח 08/2026 | 1.21% | 7.49% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.80% | 8.20% | 21.38% | 14.83% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9633 · דיווח 08/2026 | 1.08% | 17.29% | 50.56% | 50.86% |
| הראלמס׳ 9862 · דיווח 08/2026 | 1.24% | 16.99% | 45.98% | 47.83% |
| מורמס׳ 13919 · דיווח 08/2026 | 1.06% | 16.65% | 54.43% | — |
| מנורהמס׳ 1653 · דיווח 08/2026 | 1.48% | 15.83% | 48.27% | 51.99% |
| אינפינטימס׳ 14045 · דיווח 08/2026 | 1.54% | 15.61% | 50.88% | — |
| מיטבמס׳ 2158 · דיווח 08/2026 | 1.91% | 14.91% | 48.68% | 50.31% |
| מגדלמס׳ 9453 · דיווח 08/2026 | 0.95% | 14.59% | 46.19% | 47.98% |
| הפניקסמס׳ 7234 · דיווח 08/2026 | 0.98% | 14.15% | 48.22% | 49.40% |
| אלטשולר שחםמס׳ 9761 · דיווח 08/2026 | 2.12% | 12.41% | 44.25% | 37.79% |
| ממוצע ענפי | 1.37% | 15.38% | 48.61% | 48.02% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9635 · דיווח 08/2026 | 0.92% | 11.40% | 32.24% | 31.14% |
| מנורהמס׳ 1619 · דיווח 08/2026 | 1.09% | 11.18% | 32.19% | 34.62% |
| מורמס׳ 13921 · דיווח 08/2026 | 0.71% | 10.57% | 34.10% | — |
| אינפינטימס׳ 14047 · דיווח 08/2026 | 0.65% | 10.27% | 31.96% | — |
| הראלמס׳ 9856 · דיווח 08/2026 | 0.82% | 9.60% | 28.27% | 26.68% |
| מגדלמס׳ 9455 · דיווח 08/2026 | 0.67% | 9.60% | 30.11% | 29.11% |
| מיטבמס׳ 9973 · דיווח 08/2026 | 1.05% | 9.53% | 31.83% | 33.34% |
| הפניקסמס׳ 7236 · דיווח 08/2026 | 0.56% | 7.88% | 28.41% | 26.40% |
| אלטשולר שחםמס׳ 9763 · דיווח 08/2026 | 1.22% | 7.71% | 26.26% | 23.45% |
| ממוצע ענפי | 0.85% | 9.75% | 30.60% | 29.25% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 2176 · דיווח 08/2026 | 0.87% | 15.30% | 43.46% | 44.93% |
| מגדלמס׳ 2145 · דיווח 08/2026 | 0.82% | 13.17% | 41.26% | 43.46% |
| הראלמס׳ 2164 · דיווח 08/2026 | 0.95% | 12.72% | 35.85% | 38.28% |
| ממוצע ענפי | 0.88% | 13.73% | 40.19% | 42.22% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקסמס׳ 15220 · דיווח 08/2026 | 0.00% | 8.92% | — | — |
| כללמס׳ 15435 · דיווח 08/2026 | 0.18% | 5.82% | — | — |
| מורמס׳ 15271 · דיווח 08/2026 | 0.35% | 5.77% | — | — |
| הראלמס׳ 15280 · דיווח 08/2026 | 0.35% | 5.69% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.22% | 6.55% | — | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורהמס׳ 13351 · דיווח 08/2026 | 0.48% | 6.72% | 20.71% | 28.33% |
| הראלמס׳ 15281 · דיווח 08/2026 | 0.38% | 6.01% | — | — |
| מורמס׳ 13923 · דיווח 08/2026 | 0.01% | 5.55% | 20.96% | — |
| מיטבמס׳ 2108 · דיווח 08/2026 | 0.48% | 5.53% | 20.05% | 20.17% |
| מגדלמס׳ 2148 · דיווח 08/2026 | 0.29% | 5.17% | 17.01% | 13.52% |
| הפניקסמס׳ 8319 · דיווח 08/2026 | 0.10% | 4.02% | 15.39% | 12.15% |
| ממוצע ענפי | 0.29% | 5.50% | 18.82% | 18.54% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 13684 · דיווח 08/2026 | 1.05% | 13.19% | 35.13% | — |
| מגדלמס׳ 2149 · דיווח 08/2026 | 0.78% | 12.69% | 39.01% | 38.60% |
| הפניקסמס׳ 15224 · דיווח 08/2026 | 1.03% | 12.29% | — | — |
| מיטבמס׳ 2159 · דיווח 08/2026 | 0.85% | 10.66% | 34.91% | 38.77% |
| אלטשולר שחםמס׳ 13212 · דיווח 08/2026 | 2.01% | 10.28% | 35.81% | 35.88% |
| אינפינטימס׳ 14049 · דיווח 08/2026 | 1.68% | 8.66% | 32.72% | — |
| ממוצע ענפי | 1.23% | 11.30% | 35.52% | 37.75% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 13214 · דיווח 08/2026 | 0.34% | 4.57% | 15.52% | 19.36% |
| מגדלמס׳ 2147 · דיווח 08/2026 | 0.30% | 4.49% | 14.06% | 16.40% |
| הפניקסמס׳ 8320 · דיווח 08/2026 | 0.28% | 4.27% | 13.72% | 16.68% |
| הראלמס׳ 13279 · דיווח 08/2026 | 0.32% | 4.22% | 13.90% | 16.91% |
| מורמס׳ 13926 · דיווח 08/2026 | 0.21% | 4.20% | 13.51% | — |
| ממוצע ענפי | 0.29% | 4.35% | 14.14% | 17.34% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 15434 · דיווח 08/2026 | -1.11% | 31.15% | — | — |
| מגדלמס׳ 15526 · דיווח 08/2026 | -0.27% | 28.43% | — | — |
| הראלמס׳ 15279 · דיווח 08/2026 | 0.67% | 27.82% | — | — |
| הפניקסמס׳ 15221 · דיווח 08/2026 | -0.32% | 25.77% | — | — |
| מורמס׳ 15270 · דיווח 08/2026 | 1.27% | 24.06% | — | — |
| מיטבמס׳ 15361 · דיווח 08/2026 | 1.23% | 12.30% | — | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 15842 · דיווח 08/2026 | 1.80% | — | — | — |
| מנורהמס׳ 15784 · דיווח 08/2026 | 0.87% | — | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.52% | 24.92% | — | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטבמס׳ 14267 · דיווח 08/2026 | 1.22% | 30.84% | 129.57% | — |
| כללמס׳ 14231 · דיווח 08/2026 | -0.30% | 19.33% | 70.66% | — |
| אינפינטימס׳ 14335 · דיווח 08/2026 | 0.82% | 19.01% | — | — |
| מגדלמס׳ 14244 · דיווח 08/2026 | 0.73% | 13.84% | 42.55% | — |
| מורמס׳ 14337 · דיווח 08/2026 | 0.73% | 12.24% | 41.94% | — |
| הפניקסמס׳ 14288 · דיווח 08/2026 | 0.88% | 11.76% | 38.93% | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 14304 · דיווח 08/2026 | 1.90% | 10.68% | 36.29% | — |
| הראלמס׳ 14193 · דיווח 08/2026 | -0.19% | 6.88% | 12.71% | — |
| מנורהמס׳ 14308 · דיווח 08/2026 | -0.05% | 6.31% | 28.96% | — |
| ממוצע ענפי | 0.64% | 14.54% | 50.20% | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מגדלמס׳ 13627 · דיווח 08/2026 | 1.15% | 8.02% | 38.31% | 66.73% |
| מיטבמס׳ 13285 · דיווח 08/2026 | 0.79% | 7.94% | 39.18% | 67.02% |
| כללמס׳ 14795 · דיווח 08/2026 | 0.75% | 7.85% | — | — |
| מנורהמס׳ 13875 · דיווח 08/2026 | 1.04% | 7.85% | 37.38% | — |
| אינפינטימס׳ 14058 · דיווח 08/2026 | 1.46% | 7.81% | 38.29% | — |
| הפניקסמס׳ 13465 · דיווח 08/2026 | 0.72% | 7.72% | 38.32% | 69.12% |
| הראלמס׳ 13424 · דיווח 08/2026 | 0.91% | 7.69% | 37.43% | 67.40% |
| אלטשולר שחםמס׳ 14854 · דיווח 08/2026 | 0.83% | 7.60% | — | — |
| מורמס׳ 15273 · דיווח 08/2026 | 0.60% | 7.03% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.92% | 7.72% | 38.15% | 67.57% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מורמס׳ 15272 · דיווח 08/2026 | -1.74% | 3.42% | — | — |
| הראלמס׳ 15282 · דיווח 08/2026 | -2.06% | -6.60% | — | — |
| הפניקסמס׳ 15222 · דיווח 08/2026 | -1.43% | -6.91% | — | — |
| מגדלמס׳ 15527 · דיווח 08/2026 | -1.54% | -7.94% | — | — |
| ממוצע ענפי | -1.69% | -4.51% | — | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| אינפינטימס׳ 14048 · דיווח 08/2026 | 0.58% | 32.29% | 74.10% | — |
| מיטבמס׳ 15362 · דיווח 08/2026 | 4.44% | 24.60% | — | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 13820 · דיווח 08/2026 | 1.48% | 18.32% | 58.01% | — |
| מנורהמס׳ 13352 · דיווח 08/2026 | 3.48% | 17.95% | 44.05% | 58.49% |
| מורמס׳ 13925 · דיווח 08/2026 | 0.25% | 12.95% | 37.76% | — |
| הראלמס׳ 15039 · דיווח 08/2026 | 1.11% | 10.16% | — | — |
| כללמס׳ 15091 · דיווח 08/2026 | 1.88% | 9.96% | — | — |
| מגדלמס׳ 14930 · דיווח 08/2026 | 2.73% | 9.03% | — | — |
| הפניקסמס׳ 15223 · דיווח 08/2026 | 1.34% | 8.31% | — | — |
| ממוצע ענפי | 1.92% | 15.95% | 53.48% | 58.49% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| אינפינטימס׳ 14336 · דיווח 08/2026 | 1.87% | 15.32% | — | — |
| הראלמס׳ 14192 · דיווח 08/2026 | 1.49% | 13.54% | 41.95% | — |
| מנורהמס׳ 14309 · דיווח 08/2026 | 1.55% | 11.13% | 38.53% | — |
| מיטבמס׳ 14268 · דיווח 08/2026 | 2.25% | 4.78% | 25.33% | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 14305 · דיווח 08/2026 | -0.63% | 3.58% | 20.94% | — |
| מורמס׳ 14338 · דיווח 08/2026 | -1.04% | 0.52% | 9.15% | — |
| כללמס׳ 14238 · דיווח 08/2026 | -0.48% | 0.34% | 11.89% | — |
| מגדלמס׳ 14245 · דיווח 08/2026 | -0.79% | 0.11% | 6.64% | — |
| הפניקסמס׳ 14287 · דיווח 08/2026 | -0.40% | 0.07% | 7.51% | — |
| ממוצע ענפי | 0.42% | 5.49% | 20.24% | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות · כללי
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטבמס׳ 14269 · דיווח 08/2026 | 3.93% | 20.42% | 45.38% | — |
| הראלמס׳ 14194 · דיווח 08/2026 | 0.53% | 10.92% | 4.45% | — |
| ממוצע ענפי | 2.23% | 15.67% | 24.92% | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקסמס׳ 14082 · דיווח 08/2026 | 1.76% | 12.40% | 42.58% | — |
| ממוצע ענפי | 1.76% | 12.40% | 42.58% | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9634 · דיווח 08/2026 | 1.01% | 15.02% | 43.65% | 44.12% |
| מורמס׳ 13920 · דיווח 08/2026 | 1.08% | 14.36% | 46.50% | — |
| הראלמס׳ 9858 · דיווח 08/2026 | 1.19% | 13.73% | 38.74% | 39.66% |
| מנורהמס׳ 1645 · דיווח 08/2026 | 1.30% | 13.34% | 39.84% | 43.43% |
| אינפינטימס׳ 14046 · דיווח 08/2026 | 1.13% | 12.92% | 42.31% | — |
| מיטבמס׳ 9972 · דיווח 08/2026 | 1.57% | 12.90% | 42.92% | 44.72% |
| מגדלמס׳ 9454 · דיווח 08/2026 | 0.83% | 12.81% | 40.40% | 41.41% |
| הפניקסמס׳ 7235 · דיווח 08/2026 | 0.82% | 12.06% | 41.71% | 40.16% |
| אלטשולר שחםמס׳ 9762 · דיווח 08/2026 | 1.90% | 11.14% | 39.68% | 35.62% |
| ממוצע ענפי | 1.20% | 13.14% | 41.75% | 41.30% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות כלליות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מורמס׳ 13922 · דיווח 08/2026 | 1.79% | 25.91% | 83.12% | — |
| כללמס׳ 13698 · דיווח 08/2026 | 0.96% | 25.48% | 77.67% | — |
| מנורהמס׳ 14677 · דיווח 08/2026 | 2.19% | 23.76% | 73.96% | — |
| הראלמס׳ 13278 · דיווח 08/2026 | 1.85% | 23.64% | 73.29% | 74.01% |
| מיטבמס׳ 2109 · דיווח 08/2026 | 2.48% | 21.99% | 76.01% | 77.03% |
| מגדלמס׳ 2146 · דיווח 08/2026 | 1.16% | 21.91% | 75.87% | 76.65% |
| הפניקסמס׳ 8318 · דיווח 08/2026 | 1.73% | 21.42% | 76.07% | 76.40% |
| אלטשולר שחםמס׳ 13211 · דיווח 08/2026 | 3.37% | 17.70% | 65.76% | 54.15% |
| אינפינטימס׳ 15686 · דיווח 08/2026 | 1.67% | — | — | — |
| ממוצע ענפי | 1.91% | 22.73% | 75.22% | 71.65% |
לא נמצאו מסלולים.
מהנתונים להבנה
השוו מוצר דומה, מדיניות השקעה דומה ואותה תקופה. מסלול מנייתי ומסלול כספי, או קרן פנסיה מקיפה ומשלימה, מציגים מאפיינים שונים.
תשואה חודשית היא צילום רגעי. תקופות ארוכות יותר נותנות הקשר רחב יותר, לצד בדיקה של הסיכון והתאמת המסלול לצרכים שלכם.
מתכנן פיננסי מוסמך יכול לעבור איתכם על הנתונים, לבחון את המסלולים ביחס למטרות, לטווח ההשקעה ולרמת הסיכון המתאימה לכם, ולסייע בקבלת החלטה מושכלת.
מהנתונים להבנה
אפשר להשוות בין סוגי מוצרים שונים כאשר מדיניות ההשקעה מקבילה. מסלול מניות מושווה למסלול מניות, ואשראי ואג״ח נשאר נפרד מאשראי ואג״ח עם עד 25% מניות.
תשואה חודשית היא צילום רגעי. תקופות ארוכות יותר נותנות הקשר רחב יותר, לצד בדיקה של הסיכון והתאמת המסלול לצרכים שלכם.
מתכנן פיננסי מוסמך יכול לעבור איתכם על הנתונים, לבחון את המסלולים ביחס למטרות, לטווח ההשקעה ולרמת הסיכון המתאימה לכם, ולסייע בקבלת החלטה מושכלת.
להבין. להשוות. לבחור.
החיפוש פועל בכל המוצרים במאגר שנבחר. ניקוי החיפוש מחזיר לקטגוריה ולמסננים שנבחרו.
לחצו על שם מסלול לצפייה בהרכב הנכסים ובגרף התשואות החודשיות. התשואות נומינליות ברוטו, לפני דמי ניהול. 3 ו־5 שנים הן תשואות מצטברות, ולא ממוצע שנתי.
| בחירה להשוואה | גוף מנהל / מסלול | חודש אחרון | מתחילת השנה | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | נכסים, מיל׳ ₪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 12140 · מקבלי קצבה | 0.68% | 5.00% | 10.48% | 34.20% | 33.96% | 517 | |
| הראלמס׳ 9862 · לבני 50 ומטה | 1.24% | 8.20% | 16.99% | 45.98% | 47.83% | 1,969 | |
| הראלמס׳ 9858 · לבני 50-60 | 1.19% | 7.20% | 13.73% | 38.74% | 39.66% | 687 | |
| הראלמס׳ 9856 · לבני 60 ומעלה | 0.82% | 5.11% | 9.60% | 28.27% | 26.68% | 310 | |
| הראלמס׳ 2164 · כללי | 0.95% | 6.58% | 12.72% | 35.85% | 38.28% | 990 | |
| הראלמס׳ 2204 · מקבלי קצבה | 0.28% | 1.27% | 3.71% | 8.80% | 2.97% | 63 | |
| הראלמס׳ 15280 · אג״ח סחיר | 0.35% | 3.33% | 5.69% | — | — | 5 | |
| הראלמס׳ 15281 · אשראי ואג״ח | 0.38% | 3.19% | 6.01% | — | — | 9 | |
| הראלמס׳ 13684 · הלכה | 1.05% | 6.63% | 13.19% | 35.13% | — | 34 | |
| הראלמס׳ 13279 · כספי ושקלי | 0.32% | 2.67% | 4.22% | 13.90% | 16.91% | 18 | |
| הראלמס׳ 13278 · מניות | 1.85% | 11.88% | 23.64% | 73.29% | 74.01% | 1,602 | |
| הראלמס׳ 15279 · מניות סחיר | 0.67% | 9.01% | 27.82% | — | — | 365 | |
| הראלמס׳ 14193 · משולב סחיר | -0.19% | 5.28% | 6.88% | 12.71% | — | 12 | |
| הראלמס׳ 13424 · S&P 500 | 0.91% | 5.61% | 7.69% | 37.43% | 67.40% | 3,153 | |
| הראלמס׳ 15282 · מדדי אג״ח | -2.06% | -5.27% | -6.60% | — | — | 5 | |
| הראלמס׳ 15039 · מדדי מניות | 1.11% | 7.22% | 10.16% | — | — | 278 | |
| הראלמס׳ 14192 · מדדים גמיש | 1.49% | 7.01% | 13.54% | 41.95% | — | 46 | |
| הראלמס׳ 14194 · מסלולים נוספים | 0.53% | 4.90% | 10.92% | 4.45% | — | 3 | |
| הראלמס׳ 13685 · מקבלי קצבה | 0.81% | 5.52% | 11.21% | 32.99% | — | 13 | |
| כללמס׳ 2176 · כללי | 0.87% | 8.31% | 15.30% | 43.46% | 44.93% | 1,835 | |
| כללמס׳ 15435 · אג״ח סחיר | 0.18% | 3.35% | 5.82% | — | — | 7 | |
| כללמס׳ 12251 · מקבלי קצבה | 0.84% | 7.00% | 12.60% | 37.63% | 37.52% | 735 | |
| כללמס׳ 13214 · כספי ושקלי | 0.34% | 3.19% | 4.57% | 15.52% | 19.36% | 14 | |
| כללמס׳ 9633 · לבני 50 ומטה | 1.08% | 9.52% | 17.29% | 50.56% | 50.86% | 2,190 | |
| כללמס׳ 9634 · לבני 50-60 | 1.01% | 8.38% | 15.02% | 43.65% | 44.12% | 1,343 | |
| כללמס׳ 9635 · לבני 60 ומעלה | 0.92% | 6.52% | 11.40% | 32.24% | 31.14% | 593 | |
| כללמס׳ 2206 · מקבלי קצבה | 0.22% | 2.06% | 4.24% | 8.63% | 1.48% | 128 | |
| כללמס׳ 13698 · מניות | 0.96% | 13.21% | 25.48% | 77.67% | — | 1,356 | |
| כללמס׳ 15434 · מניות סחיר | -1.11% | 11.87% | 31.15% | — | — | 131 | |
| כללמס׳ 14231 · משולב סחיר | -0.30% | 8.08% | 19.33% | 70.66% | — | 50 | |
| כללמס׳ 14795 · S&P 500 | 0.75% | 5.74% | 7.85% | — | — | 1,081 | |
| כללמס׳ 15091 · מדדי מניות | 1.88% | 7.40% | 9.96% | — | — | 92 | |
| כללמס׳ 14238 · מדדים גמיש | -0.48% | 0.26% | 0.34% | 11.89% | — | 29 | |
| כללמס׳ 15814 · מקבלי קצבה | 0.73% | — | — | — | — | 1 | |
| מגדלמס׳ 2148 · אשראי ואג״ח | 0.29% | 2.92% | 5.17% | 17.01% | 13.52% | 25 | |
| מגדלמס׳ 12152 · מקבלי קצבה | 0.60% | 5.56% | 9.95% | 29.54% | 27.52% | 607 | |
| מגדלמס׳ 2149 · הלכה | 0.78% | 6.26% | 12.69% | 39.01% | 38.60% | 53 | |
| מגדלמס׳ 8604 · מקבלי קצבה | 0.50% | 3.87% | 7.96% | 24.84% | — | 5 | |
| מגדלמס׳ 2145 · כללי | 0.82% | 6.95% | 13.17% | 41.26% | 43.46% | 1,141 | |
| מגדלמס׳ 2147 · כספי ושקלי | 0.30% | 2.83% | 4.49% | 14.06% | 16.40% | 19 | |
| מגדלמס׳ 9453 · לבני 50 ומטה | 0.95% | 7.74% | 14.59% | 46.19% | 47.98% | 2,377 | |
| מגדלמס׳ 9454 · לבני 50-60 | 0.83% | 6.80% | 12.81% | 40.40% | 41.41% | 1,234 | |
| מגדלמס׳ 9455 · לבני 60 ומעלה | 0.67% | 5.27% | 9.60% | 30.11% | 29.11% | 460 | |
| מגדלמס׳ 2208 · מקבלי קצבה | 0.21% | 2.32% | 4.83% | 11.85% | 6.20% | 76 | |
| מגדלמס׳ 2146 · מניות | 1.16% | 11.07% | 21.91% | 75.87% | 76.65% | 2,335 | |
| מגדלמס׳ 15526 · מניות סחיר | -0.27% | 10.17% | 28.43% | — | — | 184 | |
| מגדלמס׳ 14244 · משולב סחיר | 0.73% | 7.19% | 13.84% | 42.55% | — | 16 | |
| מגדלמס׳ 13627 · S&P 500 | 1.15% | 5.67% | 8.02% | 38.31% | 66.73% | 2,271 | |
| מגדלמס׳ 15527 · מדדי אג״ח | -1.54% | -6.08% | -7.94% | — | — | 3 | |
| מגדלמס׳ 14930 · מדדי מניות | 2.73% | 5.47% | 9.03% | — | — | 355 | |
| מגדלמס׳ 14245 · מדדים גמיש | -0.79% | -0.61% | 0.11% | 6.64% | — | 20 | |
| מגדלמס׳ 15785 · מקבלי קצבה | 1.06% | — | — | — | — | 3 | |
| הפניקסמס׳ 2202 · מקבלי קצבה | 0.21% | 1.36% | 3.51% | 7.44% | 1.92% | 31 | |
| הפניקסמס׳ 8319 · אשראי ואג״ח | 0.10% | 2.24% | 4.02% | 15.39% | 12.15% | 11 | |
| הפניקסמס׳ 8320 · כספי ושקלי | 0.28% | 2.76% | 4.27% | 13.72% | 16.68% | 13 | |
| הפניקסמס׳ 8318 · מניות | 1.73% | 10.38% | 21.42% | 76.07% | 76.40% | 2,749 | |
| הפניקסמס׳ 12120 · מקבלי קצבה | 0.30% | 2.21% | 6.13% | 22.46% | 20.94% | 449 | |
| הפניקסמס׳ 7234 · לבני 50 ומטה | 0.98% | 7.11% | 14.15% | 48.22% | 49.40% | 3,232 | |
| הפניקסמס׳ 7235 · לבני 50-60 | 0.82% | 5.95% | 12.06% | 41.71% | 40.16% | 873 | |
| הפניקסמס׳ 7236 · לבני 60 ומעלה | 0.56% | 3.82% | 7.88% | 28.41% | 26.40% | 263 | |
| הפניקסמס׳ 15220 · אג״ח סחיר | 0.00% | 4.12% | 8.92% | — | — | 5 | |
| הפניקסמס׳ 15224 · הלכה | 1.03% | 6.52% | 12.29% | — | — | 10 | |
| הפניקסמס׳ 15221 · מניות סחיר | -0.32% | 8.49% | 25.77% | — | — | 220 | |
| הפניקסמס׳ 14288 · משולב סחיר | 0.88% | 6.13% | 11.76% | 38.93% | — | 8 | |
| הפניקסמס׳ 13465 · S&P 500 | 0.72% | 5.70% | 7.72% | 38.32% | 69.12% | 2,451 | |
| הפניקסמס׳ 15222 · מדדי אג״ח | -1.43% | -5.15% | -6.91% | — | — | 4 | |
| הפניקסמס׳ 15223 · מדדי מניות | 1.34% | 5.10% | 8.31% | — | — | 145 | |
| הפניקסמס׳ 14287 · מדדים גמיש | -0.40% | 0.03% | 0.07% | 7.51% | — | 11 | |
| הפניקסמס׳ 14082 · שריעה | 1.76% | 8.38% | 12.40% | 42.58% | — | 1,058 | |
| מורמס׳ 13923 · אשראי ואג״ח | 0.01% | 3.25% | 5.55% | 20.96% | — | 3 | |
| מורמס׳ 13926 · כספי ושקלי | 0.21% | 2.64% | 4.20% | 13.51% | — | 2 | |
| מורמס׳ 13922 · מניות | 1.79% | 15.19% | 25.91% | 83.12% | — | 387 | |
| מורמס׳ 13927 · מקבלי קצבה | 0.46% | 7.18% | 10.72% | 33.01% | — | 42 | |
| מורמס׳ 13919 · לבני 50 ומטה | 1.06% | 10.81% | 16.65% | 54.43% | — | 329 | |
| מורמס׳ 13920 · לבני 50-60 | 1.08% | 8.82% | 14.36% | 46.50% | — | 179 | |
| מורמס׳ 13921 · לבני 60 ומעלה | 0.71% | 6.81% | 10.57% | 34.10% | — | 56 | |
| מורמס׳ 14337 · משולב סחיר | 0.73% | 6.92% | 12.24% | 41.94% | — | 16 | |
| מורמס׳ 13925 · מדדי מניות | 0.25% | 9.54% | 12.95% | 37.76% | — | 32 | |
| מורמס׳ 14338 · מדדים גמיש | -1.04% | 0.68% | 0.52% | 9.15% | — | 1 | |
| מורמס׳ 15271 · אג״ח סחיר | 0.35% | 3.22% | 5.77% | — | — | 2 | |
| מורמס׳ 15270 · מניות סחיר | 1.27% | 14.10% | 24.06% | — | — | 94 | |
| מורמס׳ 15273 · S&P 500 | 0.60% | 5.22% | 7.03% | — | — | 41 | |
| מורמס׳ 15272 · מדדי אג״ח | -1.74% | 5.94% | 3.42% | — | — | 0 | |
| מורמס׳ 15274 · מקבלי קצבה | 0.21% | 4.01% | 5.70% | — | — | 2 | |
| מיטבמס׳ 15665 · מקבלי קצבה | 1.37% | 9.70% | 18.18% | — | — | 8 | |
| מיטבמס׳ 2108 · אשראי ואג״ח | 0.48% | 3.09% | 5.53% | 20.05% | 20.17% | 16 | |
| מיטבמס׳ 12158 · מקבלי קצבה | 1.08% | 5.52% | 10.37% | 36.16% | 35.51% | 222 | |
| מיטבמס׳ 2159 · הלכה | 0.85% | 5.21% | 10.66% | 34.91% | 38.77% | 10 | |
| מיטבמס׳ 13286 · מקבלי קצבה | 0.96% | 5.83% | 12.88% | 26.00% | — | 2 | |
| מיטבמס׳ 2158 · לבני 50 ומטה | 1.91% | 7.74% | 14.91% | 48.68% | 50.31% | 938 | |
| מיטבמס׳ 9972 · לבני 50-60 | 1.57% | 6.77% | 12.90% | 42.92% | 44.72% | 506 | |
| מיטבמס׳ 9973 · לבני 60 ומעלה | 1.05% | 5.04% | 9.53% | 31.83% | 33.34% | 215 | |
| מיטבמס׳ 2109 · מניות | 2.48% | 11.12% | 21.99% | 76.01% | 77.03% | 508 | |
| מיטבמס׳ 15361 · מניות סחיר | 1.23% | 10.04% | 12.30% | — | — | 40 | |
| מיטבמס׳ 2160 · מקבלי קצבה | 0.25% | 1.13% | 3.40% | 7.14% | -1.38% | 40 | |
| מיטבמס׳ 14267 · משולב סחיר | 1.22% | 11.45% | 30.84% | 129.57% | — | 211 | |
| מיטבמס׳ 13285 · S&P 500 | 0.79% | 5.77% | 7.94% | 39.18% | 67.02% | 782 | |
| מיטבמס׳ 15362 · מדדי מניות | 4.44% | 14.47% | 24.60% | — | — | 327 | |
| מיטבמס׳ 14268 · מדדים גמיש | 2.25% | 2.70% | 4.78% | 25.33% | — | 20 | |
| מיטבמס׳ 14269 · מסלולים נוספים | 3.93% | 12.21% | 20.42% | 45.38% | — | 35 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 12139 · מקבלי קצבה | 1.08% | 3.76% | 6.80% | 16.54% | 7.38% | 129 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 13212 · הלכה | 2.01% | 5.86% | 10.28% | 35.81% | 35.88% | 3 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 15313 · מקבלי קצבה | 1.21% | 4.06% | 7.49% | — | — | 1 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 8580 · מקבלי קצבה | 1.13% | 3.94% | 6.57% | 14.72% | 6.26% | 0 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 13211 · מניות | 3.37% | 10.06% | 17.70% | 65.76% | 54.15% | 197 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 15842 · מניות סחיר | 1.80% | — | — | — | — | 1 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 9761 · לבני 50 ומטה | 2.12% | 6.96% | 12.41% | 44.25% | 37.79% | 408 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 9762 · לבני 50-60 | 1.90% | 6.44% | 11.14% | 39.68% | 35.62% | 178 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 9763 · לבני 60 ומעלה | 1.22% | 4.56% | 7.71% | 26.26% | 23.45% | 78 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 14304 · משולב סחיר | 1.90% | 6.06% | 10.68% | 36.29% | — | 1 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 14854 · S&P 500 | 0.83% | 5.21% | 7.60% | — | — | 121 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 13820 · מדדי מניות | 1.48% | 12.91% | 18.32% | 58.01% | — | 87 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 14305 · מדדים גמיש | -0.63% | 2.48% | 3.58% | 20.94% | — | 3 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 15843 · מקבלי קצבה | 1.84% | — | — | — | — | 1 | |
| מנורהמס׳ 12154 · מקבלי קצבה | 0.70% | 4.55% | 8.57% | 26.49% | 27.81% | 1,147 | |
| מנורהמס׳ 2213 · מקבלי קצבה | 0.32% | 1.23% | 3.35% | 6.44% | -0.50% | 79 | |
| מנורהמס׳ 13351 · אשראי ואג״ח | 0.48% | 3.44% | 6.72% | 20.71% | 28.33% | 51 | |
| מנורהמס׳ 14677 · מניות | 2.19% | 11.25% | 23.76% | 73.96% | — | 1,814 | |
| מנורהמס׳ 15784 · מניות סחיר | 0.87% | — | — | — | — | 39 | |
| מנורהמס׳ 1653 · לבני 50 ומטה | 1.48% | 7.86% | 15.83% | 48.27% | 51.99% | 2,956 | |
| מנורהמס׳ 1645 · לבני 50-60 | 1.30% | 6.73% | 13.34% | 39.84% | 43.43% | 2,861 | |
| מנורהמס׳ 1619 · לבני 60 ומעלה | 1.09% | 5.84% | 11.18% | 32.19% | 34.62% | 1,323 | |
| מנורהמס׳ 14308 · משולב סחיר | -0.05% | 4.61% | 6.31% | 28.96% | — | 24 | |
| מנורהמס׳ 13875 · S&P 500 | 1.04% | 5.66% | 7.85% | 37.38% | — | 1,529 | |
| מנורהמס׳ 13352 · מדדי מניות | 3.48% | 14.12% | 17.95% | 44.05% | 58.49% | 784 | |
| מנורהמס׳ 14309 · מדדים גמיש | 1.55% | 6.51% | 11.13% | 38.53% | — | 59 | |
| מנורהמס׳ 15673 · מקבלי קצבה | 2.49% | 10.26% | — | — | — | 7 | |
| אינפינטימס׳ 14049 · הלכה | 1.68% | 5.56% | 8.66% | 32.72% | — | 2 | |
| אינפינטימס׳ 14045 · לבני 50 ומטה | 1.54% | 9.20% | 15.61% | 50.88% | — | 12 | |
| אינפינטימס׳ 14046 · לבני 50-60 | 1.13% | 7.10% | 12.92% | 42.31% | — | 7 | |
| אינפינטימס׳ 14047 · לבני 60 ומעלה | 0.65% | 6.26% | 10.27% | 31.96% | — | 2 | |
| אינפינטימס׳ 14058 · S&P 500 | 1.46% | 5.94% | 7.81% | 38.29% | — | 3 | |
| אינפינטימס׳ 14048 · מדדי מניות | 0.58% | 20.86% | 32.29% | 74.10% | — | 3 | |
| אינפינטימס׳ 15686 · מניות | 1.67% | 10.01% | — | — | — | 5 | |
| אינפינטימס׳ 14335 · משולב סחיר | 0.82% | 5.29% | 19.01% | — | — | 2 | |
| אינפינטימס׳ 14336 · מדדים גמיש | 1.87% | 9.93% | 15.32% | — | — | 0 | |
| אינפינטימס׳ 14050 · מקבלי קצבה | 1.22% | 6.67% | 11.76% | — | — | 1 |
לא נמצאו מסלולים שמתאימים לסינון. נסו לשנות את החיפוש או לאפס את המסננים.
פנסיה נט · מקור: מאגרי הדיווח הציבוריים ב־data.gov.il · סדר החברות הוא סדר תצוגה ואינו דירוג תשואות. נתוני ההשקעה אינם תחליף לבדיקה של האיזון האקטוארי, הכיסויים הביטוחיים והתנאים האישיים.
| בחירה להשוואה | גוף מנהל / מסלול / מוצר | חודש אחרון | מתחילת השנה | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | נכסים, מיל׳ ₪ |
|---|
לא נמצאו מסלולים שמכילים את כל חלקי החיפוש. נסו לשנות את החיפוש.
להשוואה בין סוגי מוצרים שונים בחרו מסלולים מקבילים מאותה קטגוריית השקעה.
פנסיה נט מרכזת נתונים על קרנות הפנסיה החדשות. התצוגה מפרידה בין קרנות מקיפות לקרנות כלליות, המכונות גם משלימות, ובין מסלולי ההשקעה. בבחינת קרן פנסיה חשוב להתייחס גם לאיזון האקטוארי ולכיסויים הביטוחיים, ולא להסתפק בתשואת ההשקעות.
למערכת פנסיה נט הרשמיתהמקור הוא הדיווחים הציבוריים של רשות שוק ההון במאגר data.gov.il, המשמשים את גמל נט, ביטוח נט ופנסיה נט. נתוני הרכב הנכסים בחלון המסלול נמשכים מהדוחות הרשמיים של מערכות גמל נט, ביטוח נט ופנסיה נט. בראש העמוד, בטבלה ובחלון המסלול מוצג חודש הדיווח. הדיווחים מתפרסמים במחזור חודשי, ולכן אינם נתוני מסחר בזמן אמת.
לחיצה על שם המסלול פותחת חלון עם גרף תשואות חודשיות ל־12 חודשי הדיווח האחרונים, חשיפות למניות, לחו״ל ולמט״ח, נכסים לא סחירים וחלוקת הנכסים לפי סוג, כולל מזומנים, אג״ח, הלוואות וקרנות נאמנות. ההרכב מוצג לאחר אימות מספר המסלול וחודש הדיווח במקור הרשמי. חשיפות עשויות לחפוף זו לזו ואינן מסתכמות ל־100%. נתון שאינו זמין מוצג כמקף.
התשואה המצטברת משקפת את השינוי לאורך התקופה כולה. לדוגמה, הנתון ל־3 שנים הוא התשואה המצטברת בשלוש השנים, ולא תשואה לשנה אחת. אין לחבר תשואות חודשיות בחיבור רגיל.
התשואה ל־12 חודשים מחושבת באמצעות כפל של 12 התשואות החודשיות הרצופות של אותו מספר מסלול: מכפילים את הגורמים (1 + תשואה חודשית / 100), מפחיתים 1 ומכפילים ב־100. אם חסר חודש, לא מוצג ערך מחושב. עיגול הדיווחים החודשיים עשוי ליצור פער קטן מול נתון מחושב אחר.
מקף מציין נתון חסר במקור או היסטוריה שאינה מספיקה לחישוב התקופה. הוא אינו אפס, ואינו מעיד כשלעצמו על ביצועי המסלול. במסלול חדש ייתכן שלא יהיו עדיין נתונים ל־3 או ל־5 שנים.
בתצוגת טבלאות מסלולים, ברירת המחדל היא מיון לפי תשואה ל־12 חודשים, מהגבוהה לנמוכה. לחיצה על תקופה אחרת משנה את המיון ואת סימון התשואה הגבוהה ביותר; לחיצה נוספת הופכת את הסדר. בתצוגת השוואה, הסדר הראשוני הוא סדר החברות של HERMES, ואפשר למיין לפי תקופות התשואה. הסדר והתשואות אינם המלצה לבחור מסלול מסוים, ותשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות.
השלב הבא הוא אישי
צוות HERMES יסייע לכם להבין את התמונה המלאה ולבחון את החיסכון כחלק מהתכנון הפיננסי שלכם.