מתחילים באותו מסלול
השוו מוצר דומה, מדיניות השקעה דומה ואותה תקופה. מסלול מנייתי ומסלול כספי, או קרן פנסיה מקיפה ומשלימה, מציגים מאפיינים שונים.
HERMES · תכנון פיננסי וניהול הון
טבלאות מסלולים ותשואות לפי אפיק השקעה
כל מסלולי פנסיה מקיפה מרוכזים בעמוד ייעודי, עם מיון לפי חודש אחרון, 12 חודשים, 3 שנים ו־5 שנים.
לטבלאות המסלוליםהנתונים, לפי המסלול שלכם
טבלה נפרדת לכל אפיק השקעה במוצר שבחרתם, עם החודש האחרון ותשואות ל־12 חודשים, 3 שנים ו־5 שנים.
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| אינפינטימס׳ 14043 · דיווח 08/2026 | 1.03% | 13.54% | 38.58% | — |
| מגדלמס׳ 12147 · דיווח 08/2026 | 1.18% | 11.61% | 40.46% | 58.20% |
| מורמס׳ 13916 · דיווח 08/2026 | 0.71% | 10.76% | 33.62% | — |
| מיטבמס׳ 15666 · דיווח 08/2026 | 0.81% | 10.29% | — | — |
| מיטבמס׳ 12966 · דיווח 08/2026 | 0.72% | 10.16% | 33.99% | 49.64% |
| כללמס׳ 12177 · דיווח 08/2026 | 1.08% | 9.39% | 29.52% | 47.30% |
| מגדלמס׳ 12146 · דיווח 08/2026 | 0.72% | 9.24% | 31.44% | 48.34% |
| מנורהמס׳ 12155 · דיווח 08/2026 | 0.90% | 9.17% | 30.56% | 48.53% |
| הראלמס׳ 12028 · דיווח 08/2026 | 0.95% | 8.97% | 29.41% | 47.00% |
| מגדלמס׳ 12145 · דיווח 08/2026 | 0.68% | 8.73% | 29.98% | 47.18% |
| מיטבמס׳ 12157 · דיווח 08/2026 | 1.05% | 8.61% | 30.90% | 46.99% |
| הראלמס׳ 12027 · דיווח 08/2026 | 0.77% | 8.51% | 28.05% | 44.10% |
| ממוצע ענפי | 0.73% | 7.48% | 25.27% | 38.82% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 2002 · דיווח 08/2026 | 0.96% | 15.28% | 45.39% | 55.71% |
| מנורהמס׳ 2009 · דיווח 08/2026 | 1.29% | 14.49% | 44.27% | 57.66% |
| הראלמס׳ 2172 · דיווח 08/2026 | 1.16% | 14.19% | 39.98% | 51.45% |
| הראלמס׳ 2177 · דיווח 08/2026 | 1.17% | 14.03% | 40.02% | 51.75% |
| מגדלמס׳ 2102 · דיווח 08/2026 | 0.86% | 13.75% | 42.65% | 56.78% |
| ממוצע ענפי | 1.09% | 14.35% | 42.46% | 54.67% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| אינפינטימס׳ 14040 · דיווח 08/2026 | 1.29% | 24.65% | 58.46% | — |
| מיטבמס׳ 1589 · דיווח 08/2026 | 3.34% | 19.45% | 65.35% | 94.73% |
| מנורהמס׳ 13350 · דיווח 08/2026 | 2.77% | 14.97% | 39.19% | 56.57% |
| אלטשולר שחםמס׳ 13819 · דיווח 08/2026 | 1.25% | 14.92% | 46.25% | — |
| מורמס׳ 13915 · דיווח 08/2026 | 0.53% | 11.17% | 33.50% | — |
| הראלמס׳ 15038 · דיווח 08/2026 | 0.97% | 9.24% | — | — |
| כללמס׳ 15092 · דיווח 08/2026 | 1.55% | 9.21% | — | — |
| מגדלמס׳ 14929 · דיווח 08/2026 | 2.18% | 8.52% | — | — |
| הפניקסמס׳ 15219 · דיווח 08/2026 | 1.20% | 7.94% | — | — |
| ממוצע ענפי | 1.68% | 13.34% | 48.55% | 75.65% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטבמס׳ 14259 · דיווח 08/2026 | 1.07% | 23.38% | 95.43% | — |
| כללמס׳ 14232 · דיווח 08/2026 | -0.17% | 19.58% | 74.25% | — |
| אינפינטימס׳ 14333 · דיווח 08/2026 | 0.66% | 18.33% | — | — |
| מגדלמס׳ 14242 · דיווח 08/2026 | 0.85% | 14.15% | 43.50% | — |
| מורמס׳ 14339 · דיווח 08/2026 | 0.49% | 13.53% | 48.06% | — |
| הפניקסמס׳ 14285 · דיווח 08/2026 | 1.06% | 12.67% | 43.53% | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 14302 · דיווח 08/2026 | 1.96% | 11.31% | 40.29% | — |
| הראלמס׳ 14199 · דיווח 08/2026 | 0.59% | 9.37% | 19.19% | — |
| מנורהמס׳ 14277 · דיווח 08/2026 | 0.07% | 7.28% | 30.42% | — |
| ממוצע ענפי | 0.73% | 14.40% | 49.33% | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 14198 · דיווח 08/2026 | 1.58% | 14.30% | 44.92% | — |
| מנורהמס׳ 14278 · דיווח 08/2026 | 1.65% | 11.73% | 40.30% | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 14303 · דיווח 08/2026 | 0.35% | 9.76% | 31.28% | — |
| אינפינטימס׳ 14334 · דיווח 08/2026 | 0.84% | 9.75% | 41.92% | — |
| מיטבמס׳ 14260 · דיווח 08/2026 | 2.26% | 8.00% | 29.57% | — |
| הפניקסמס׳ 14286 · דיווח 08/2026 | 0.51% | 6.03% | 21.99% | — |
| מגדלמס׳ 14243 · דיווח 08/2026 | 0.23% | 4.76% | 17.92% | — |
| מורמס׳ 14340 · דיווח 08/2026 | -0.28% | 4.30% | 15.26% | — |
| כללמס׳ 14233 · דיווח 08/2026 | 0.17% | 4.18% | 21.24% | — |
| ממוצע ענפי | 0.81% | 8.09% | 29.38% | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מיטבמס׳ 14261 · דיווח 08/2026 | 2.97% | 16.19% | 36.78% | — |
| הראלמס׳ 14200 · דיווח 08/2026 | 0.43% | 9.19% | 9.79% | — |
| מנורהמס׳ 14348 · דיווח 08/2026 | 0.59% | 6.85% | 13.76% | — |
| ממוצע ענפי | 1.33% | 10.74% | 20.11% | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורהמס׳ 13349 · דיווח 08/2026 | 0.54% | 7.37% | 23.67% | 36.54% |
| מורמס׳ 13913 · דיווח 08/2026 | 0.36% | 6.30% | 26.10% | — |
| כללמס׳ 9648 · דיווח 08/2026 | 0.42% | 6.29% | 22.11% | 27.24% |
| הראלמס׳ 2174 · דיווח 08/2026 | 0.50% | 6.10% | 18.91% | 22.87% |
| מיטבמס׳ 2104 · דיווח 08/2026 | 0.60% | 5.99% | 21.67% | 29.18% |
| מגדלמס׳ 2144 · דיווח 08/2026 | 0.38% | 5.43% | 19.73% | 23.13% |
| הפניקסמס׳ 2188 · דיווח 08/2026 | 0.29% | 5.16% | 20.56% | 27.19% |
| ממוצע ענפי | 0.44% | 6.09% | 21.82% | 27.69% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9654 · דיווח 08/2026 | 1.10% | 17.16% | 51.39% | 62.67% |
| מורמס׳ 13909 · דיווח 08/2026 | 1.01% | 17.14% | 55.05% | — |
| מנורהמס׳ 2184 · דיווח 08/2026 | 1.59% | 16.47% | 50.28% | 64.33% |
| הראלמס׳ 9823 · דיווח 08/2026 | 1.31% | 15.99% | 45.21% | 56.40% |
| מיטבמס׳ 2155 · דיווח 08/2026 | 1.97% | 15.26% | 50.36% | 61.78% |
| מגדלמס׳ 8801 · דיווח 08/2026 | 1.01% | 15.03% | 47.66% | 58.83% |
| הפניקסמס׳ 9974 · דיווח 08/2026 | 1.23% | 14.81% | 50.92% | 65.37% |
| אינפינטימס׳ 14037 · דיווח 08/2026 | 1.44% | 13.77% | 48.38% | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 9757 · דיווח 08/2026 | 2.17% | 13.11% | 47.06% | 50.56% |
| ממוצע ענפי | 1.43% | 15.42% | 49.59% | 59.99% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9656 · דיווח 08/2026 | 0.94% | 11.62% | 33.97% | 43.01% |
| מנורהמס׳ 2013 · דיווח 08/2026 | 1.16% | 11.06% | 32.51% | 44.12% |
| מורמס׳ 13911 · דיווח 08/2026 | 0.90% | 10.50% | 34.93% | — |
| הראלמס׳ 9829 · דיווח 08/2026 | 0.82% | 10.22% | 29.93% | 37.10% |
| מיטבמס׳ 9968 · דיווח 08/2026 | 1.28% | 10.22% | 34.67% | 43.90% |
| מגדלמס׳ 8803 · דיווח 08/2026 | 0.66% | 9.79% | 31.42% | 39.37% |
| הפניקסמס׳ 9976 · דיווח 08/2026 | 0.71% | 9.42% | 33.39% | 41.88% |
| אינפינטימס׳ 14039 · דיווח 08/2026 | 0.65% | 9.40% | 33.98% | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 9759 · דיווח 08/2026 | 1.17% | 7.78% | 28.46% | 35.38% |
| ממוצע ענפי | 0.92% | 10.00% | 32.58% | 40.68% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 2173 · דיווח 08/2026 | 1.39% | 14.77% | 43.79% | 54.72% |
| כללמס׳ 2004 · דיווח 08/2026 | 0.68% | 13.63% | 42.43% | 51.94% |
| הפניקסמס׳ 9984 · דיווח 08/2026 | 0.70% | 13.25% | 42.81% | 53.58% |
| מגדלמס׳ 2112 · דיווח 08/2026 | 0.77% | 12.92% | 41.94% | 51.42% |
| מיטבמס׳ 2156 · דיווח 08/2026 | 1.04% | 12.69% | 40.87% | 49.32% |
| מנורהמס׳ 2182 · דיווח 08/2026 | 0.90% | 12.18% | 36.98% | 41.16% |
| אלטשולר שחםמס׳ 9760 · דיווח 08/2026 | 2.01% | 10.93% | 39.90% | 44.71% |
| אינפינטימס׳ 14042 · דיווח 08/2026 | 1.40% | 8.50% | 31.50% | — |
| מורמס׳ 15892 · דיווח 08/2026 | 0.67% | — | — | — |
| ממוצע ענפי | 1.06% | 12.36% | 40.03% | 49.55% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 13213 · דיווח 08/2026 | 0.44% | 5.19% | 18.10% | 27.36% |
| מגדלמס׳ 2143 · דיווח 08/2026 | 0.41% | 5.07% | 16.86% | 24.58% |
| הפניקסמס׳ 2189 · דיווח 08/2026 | 0.40% | 4.93% | 16.70% | 24.96% |
| מורמס׳ 13914 · דיווח 08/2026 | 0.42% | 4.85% | 16.47% | — |
| הראלמס׳ 9097 · דיווח 08/2026 | 0.42% | 4.84% | 16.67% | 24.97% |
| ממוצע ענפי | 0.42% | 4.98% | 16.96% | 25.47% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הפניקסמס׳ 15217 · דיווח 08/2026 | 0.20% | 9.70% | — | — |
| מורמס׳ 15264 · דיווח 08/2026 | 0.47% | 6.27% | — | — |
| הראלמס׳ 15276 · דיווח 08/2026 | 0.44% | 5.87% | — | — |
| כללמס׳ 15433 · דיווח 08/2026 | 0.29% | 5.74% | — | — |
| מיטבמס׳ 15359 · דיווח 08/2026 | -1.53% | -3.38% | — | — |
| ממוצע ענפי | -0.03% | 4.84% | — | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 15432 · דיווח 08/2026 | -0.66% | 24.37% | — | — |
| מגדלמס׳ 15524 · דיווח 08/2026 | -0.02% | 22.84% | — | — |
| הפניקסמס׳ 15218 · דיווח 08/2026 | -0.08% | 20.79% | — | — |
| הראלמס׳ 15277 · דיווח 08/2026 | 0.68% | 20.56% | — | — |
| מורמס׳ 15263 · דיווח 08/2026 | 0.63% | 20.06% | — | — |
| מיטבמס׳ 15360 · דיווח 08/2026 | 1.08% | 10.79% | — | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 15841 · דיווח 08/2026 | 1.28% | — | — | — |
| מנורהמס׳ 15783 · דיווח 08/2026 | 0.80% | — | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.46% | 19.90% | — | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| אינפינטימס׳ 14054 · דיווח 08/2026 | 1.24% | 7.74% | 34.99% | — |
| מגדלמס׳ 13572 · דיווח 08/2026 | 1.03% | 7.70% | 34.93% | 63.42% |
| מנורהמס׳ 13887 · דיווח 08/2026 | 0.95% | 7.65% | 34.49% | — |
| כללמס׳ 13347 · דיווח 08/2026 | 0.73% | 7.61% | 34.29% | 62.05% |
| מיטבמס׳ 13260 · דיווח 08/2026 | 0.76% | 7.59% | 35.02% | 63.77% |
| הראלמס׳ 13415 · דיווח 08/2026 | 0.84% | 7.43% | 34.10% | 63.18% |
| הפניקסמס׳ 13335 · דיווח 08/2026 | 0.70% | 7.36% | 34.25% | 63.61% |
| אלטשולר שחםמס׳ 14850 · דיווח 08/2026 | 0.79% | 7.25% | — | — |
| מורמס׳ 15266 · דיווח 08/2026 | 0.60% | 7.24% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.85% | 7.51% | 34.58% | 63.21% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 15278 · דיווח 08/2026 | -1.29% | -3.32% | — | — |
| מגדלמס׳ 15525 · דיווח 08/2026 | -0.90% | -4.00% | — | — |
| הפניקסמס׳ 9979 · דיווח 08/2026 | -0.99% | -4.04% | 1.11% | 7.41% |
| מורמס׳ 15265 · דיווח 08/2026 | -1.13% | -4.15% | — | — |
| ממוצע ענפי | -1.08% | -3.88% | 1.11% | 7.41% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מנורהמס׳ 15342 · דיווח 08/2026 | 0.42% | 5.17% | — | — |
| ממוצע ענפי | 0.42% | 5.17% | — | — |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| כללמס׳ 9655 · דיווח 08/2026 | 1.17% | 15.43% | 46.09% | 56.28% |
| מורמס׳ 13910 · דיווח 08/2026 | 1.11% | 14.64% | 48.01% | — |
| מנורהמס׳ 2015 · דיווח 08/2026 | 1.38% | 14.45% | 43.50% | 56.79% |
| הראלמס׳ 9827 · דיווח 08/2026 | 1.14% | 13.81% | 39.74% | 50.62% |
| מיטבמס׳ 9967 · דיווח 08/2026 | 1.75% | 13.55% | 45.23% | 57.67% |
| הפניקסמס׳ 9975 · דיווח 08/2026 | 0.96% | 13.30% | 46.49% | 58.53% |
| אינפינטימס׳ 14038 · דיווח 08/2026 | 1.26% | 13.13% | 43.37% | — |
| מגדלמס׳ 8802 · דיווח 08/2026 | 0.88% | 12.95% | 42.21% | 52.70% |
| אלטשולר שחםמס׳ 9758 · דיווח 08/2026 | 1.92% | 11.56% | 42.57% | 47.28% |
| ממוצע ענפי | 1.29% | 13.65% | 44.13% | 54.27% |
פנסיה נט · אוגוסט 2026
קרנות חדשות
| חברה / מסלול | ||||
|---|---|---|---|---|
| מורמס׳ 13912 · דיווח 08/2026 | 1.06% | 21.49% | 66.99% | — |
| כללמס׳ 9647 · דיווח 08/2026 | 0.82% | 20.13% | 60.43% | 68.47% |
| מנורהמס׳ 2063 · דיווח 08/2026 | 1.74% | 18.72% | 60.39% | 73.91% |
| הראלמס׳ 2175 · דיווח 08/2026 | 1.39% | 17.98% | 56.51% | 68.79% |
| מגדלמס׳ 2142 · דיווח 08/2026 | 0.99% | 17.53% | 59.55% | 69.72% |
| הפניקסמס׳ 2187 · דיווח 08/2026 | 1.44% | 17.47% | 60.61% | 68.95% |
| מיטבמס׳ 2105 · דיווח 08/2026 | 1.87% | 17.14% | 58.52% | 68.79% |
| אינפינטימס׳ 15685 · דיווח 08/2026 | 2.01% | 16.41% | — | — |
| אלטשולר שחםמס׳ 12419 · דיווח 08/2026 | 2.71% | 15.28% | 54.71% | 54.81% |
| ממוצע ענפי | 1.56% | 18.02% | 59.71% | 67.63% |
לא נמצאו מסלולים.
מהנתונים להבנה
השוו מוצר דומה, מדיניות השקעה דומה ואותה תקופה. מסלול מנייתי ומסלול כספי, או קרן פנסיה מקיפה ומשלימה, מציגים מאפיינים שונים.
תשואה חודשית היא צילום רגעי. תקופות ארוכות יותר נותנות הקשר רחב יותר, לצד בדיקה של הסיכון והתאמת המסלול לצרכים שלכם.
מתכנן פיננסי מוסמך יכול לעבור איתכם על הנתונים, לבחון את המסלולים ביחס למטרות, לטווח ההשקעה ולרמת הסיכון המתאימה לכם, ולסייע בקבלת החלטה מושכלת.
מהנתונים להבנה
אפשר להשוות בין סוגי מוצרים שונים כאשר מדיניות ההשקעה מקבילה. מסלול מניות מושווה למסלול מניות, ואשראי ואג״ח נשאר נפרד מאשראי ואג״ח עם עד 25% מניות.
תשואה חודשית היא צילום רגעי. תקופות ארוכות יותר נותנות הקשר רחב יותר, לצד בדיקה של הסיכון והתאמת המסלול לצרכים שלכם.
מתכנן פיננסי מוסמך יכול לעבור איתכם על הנתונים, לבחון את המסלולים ביחס למטרות, לטווח ההשקעה ולרמת הסיכון המתאימה לכם, ולסייע בקבלת החלטה מושכלת.
להבין. להשוות. לבחור.
החיפוש פועל בכל המוצרים במאגר שנבחר. ניקוי החיפוש מחזיר לקטגוריה ולמסננים שנבחרו.
לחצו על שם מסלול לצפייה בהרכב הנכסים ובגרף התשואות החודשיות. התשואות נומינליות ברוטו, לפני דמי ניהול. 3 ו־5 שנים הן תשואות מצטברות, ולא ממוצע שנתי.
| בחירה להשוואה | גוף מנהל / מסלול | חודש אחרון | מתחילת השנה | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | נכסים, מיל׳ ₪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| הראלמס׳ 12027 · מקבלי קצבה | 0.77% | 5.15% | 8.51% | 28.05% | 44.10% | 14,544 | |
| הראלמס׳ 2172 · כללי | 1.16% | 7.97% | 14.19% | 39.98% | 51.45% | 48,857 | |
| הראלמס׳ 2203 · מקבלי קצבה | 0.48% | 3.22% | 5.24% | 18.30% | 28.66% | 1,856 | |
| הראלמס׳ 15038 · מדדי מניות | 0.97% | 6.59% | 9.24% | — | — | 2,315 | |
| הראלמס׳ 14199 · משולב סחיר | 0.59% | 6.78% | 9.37% | 19.19% | — | 185 | |
| הראלמס׳ 14198 · מדדים גמיש | 1.58% | 7.69% | 14.30% | 44.92% | — | 785 | |
| הראלמס׳ 14200 · מסלולים נוספים | 0.43% | 4.40% | 9.19% | 9.79% | — | 72 | |
| הראלמס׳ 8588 · מקבלי קצבה | 0.57% | 3.85% | 5.78% | 20.61% | 34.28% | 25 | |
| הראלמס׳ 12028 · מקבלי קצבה | 0.95% | 5.28% | 8.97% | 29.41% | 47.00% | 832 | |
| הראלמס׳ 2174 · אשראי ואג״ח | 0.50% | 3.87% | 6.10% | 18.91% | 22.87% | 331 | |
| הראלמס׳ 9823 · לבני 50 ומטה | 1.31% | 8.83% | 15.99% | 45.21% | 56.40% | 43,688 | |
| הראלמס׳ 9827 · לבני 50-60 | 1.14% | 7.64% | 13.81% | 39.74% | 50.62% | 15,565 | |
| הראלמס׳ 9829 · לבני 60 ומעלה | 0.82% | 5.82% | 10.22% | 29.93% | 37.10% | 6,884 | |
| הראלמס׳ 2173 · הלכה | 1.39% | 8.07% | 14.77% | 43.79% | 54.72% | 5,038 | |
| הראלמס׳ 9097 · כספי ושקלי | 0.42% | 3.24% | 4.84% | 16.67% | 24.97% | 296 | |
| הראלמס׳ 2177 · כללי | 1.17% | 7.84% | 14.03% | 40.02% | 51.75% | 10,245 | |
| הראלמס׳ 2175 · מניות | 1.39% | 9.50% | 17.98% | 56.51% | 68.79% | 21,630 | |
| הראלמס׳ 15276 · אג״ח סחיר | 0.44% | 3.68% | 5.87% | — | — | 92 | |
| הראלמס׳ 15277 · מניות סחיר | 0.68% | 7.08% | 20.56% | — | — | 4,468 | |
| הראלמס׳ 13415 · S&P 500 | 0.84% | 5.41% | 7.43% | 34.10% | 63.18% | 32,349 | |
| הראלמס׳ 15278 · מדדי אג״ח | -1.29% | -2.72% | -3.32% | — | — | 78 | |
| הראלמס׳ 8806 · מקבלי קצבה | 0.44% | 2.86% | 4.77% | 15.72% | 26.00% | 63 | |
| כללמס׳ 15433 · אג״ח סחיר | 0.29% | 3.65% | 5.74% | — | — | 27 | |
| כללמס׳ 9648 · אשראי ואג״ח | 0.42% | 4.03% | 6.29% | 22.11% | 27.24% | 353 | |
| כללמס׳ 2004 · הלכה | 0.68% | 7.30% | 13.63% | 42.43% | 51.94% | 1,068 | |
| כללמס׳ 2002 · כללי | 0.96% | 8.53% | 15.28% | 45.39% | 55.71% | 57,033 | |
| כללמס׳ 13213 · כספי ושקלי | 0.44% | 3.67% | 5.19% | 18.10% | 27.36% | 158 | |
| כללמס׳ 9654 · לבני 50 ומטה | 1.10% | 9.50% | 17.16% | 51.39% | 62.67% | 42,394 | |
| כללמס׳ 9655 · לבני 50-60 | 1.17% | 8.86% | 15.43% | 46.09% | 56.28% | 22,250 | |
| כללמס׳ 9656 · לבני 60 ומעלה | 0.94% | 6.87% | 11.62% | 33.97% | 43.01% | 8,773 | |
| כללמס׳ 2205 · מקבלי קצבה | 0.45% | 3.34% | 5.27% | 17.93% | 28.35% | 2,163 | |
| כללמס׳ 9647 · מניות | 0.82% | 10.80% | 20.13% | 60.43% | 68.47% | 18,204 | |
| כללמס׳ 15432 · מניות סחיר | -0.66% | 10.08% | 24.37% | — | — | 1,450 | |
| כללמס׳ 12177 · מקבלי קצבה | 1.08% | 6.13% | 9.39% | 29.52% | 47.30% | 12,886 | |
| כללמס׳ 12176 · מקבלי קצבה | 0.58% | 5.16% | 8.50% | 29.47% | 46.16% | 81 | |
| כללמס׳ 9650 · מקבלי קצבה | 0.48% | 3.18% | 5.25% | 18.06% | 27.69% | 9 | |
| כללמס׳ 14232 · משולב סחיר | -0.17% | 8.50% | 19.58% | 74.25% | — | 876 | |
| כללמס׳ 13347 · S&P 500 | 0.73% | 5.54% | 7.61% | 34.29% | 62.05% | 16,952 | |
| כללמס׳ 15092 · מדדי מניות | 1.55% | 6.76% | 9.21% | — | — | 905 | |
| כללמס׳ 14233 · מדדים גמיש | 0.17% | 3.04% | 4.18% | 21.24% | — | 288 | |
| כללמס׳ 15813 · מקבלי קצבה | 0.48% | — | — | — | — | 25 | |
| כללמס׳ 9649 · מקבלי קצבה | 0.52% | 4.38% | 6.18% | 23.26% | 39.93% | 48 | |
| מגדלמס׳ 2207 · מקבלי קצבה | 0.45% | 3.21% | 5.53% | 18.05% | 28.36% | 2,842 | |
| מגדלמס׳ 2144 · אשראי ואג״ח | 0.38% | 3.42% | 5.43% | 19.73% | 23.13% | 375 | |
| מגדלמס׳ 12145 · מקבלי קצבה | 0.68% | 5.49% | 8.73% | 29.98% | 47.18% | 16,618 | |
| מגדלמס׳ 2112 · הלכה | 0.77% | 6.79% | 12.92% | 41.94% | 51.42% | 3,075 | |
| מגדלמס׳ 12146 · מקבלי קצבה | 0.72% | 5.52% | 9.24% | 31.44% | 48.34% | 198 | |
| מגדלמס׳ 8603 · מקבלי קצבה | 0.50% | 3.51% | 5.70% | 19.44% | 29.84% | 1 | |
| מגדלמס׳ 2102 · כללי | 0.86% | 7.45% | 13.75% | 42.65% | 56.78% | 69,153 | |
| מגדלמס׳ 2143 · כספי ושקלי | 0.41% | 3.37% | 5.07% | 16.86% | 24.58% | 266 | |
| מגדלמס׳ 8801 · לבני 50 ומטה | 1.01% | 8.15% | 15.03% | 47.66% | 58.83% | 40,503 | |
| מגדלמס׳ 8802 · לבני 50-60 | 0.88% | 7.11% | 12.95% | 42.21% | 52.70% | 18,508 | |
| מגדלמס׳ 8803 · לבני 60 ומעלה | 0.66% | 5.52% | 9.79% | 31.42% | 39.37% | 8,448 | |
| מגדלמס׳ 2142 · מניות | 0.99% | 9.28% | 17.53% | 59.55% | 69.72% | 23,610 | |
| מגדלמס׳ 15524 · מניות סחיר | -0.02% | 9.01% | 22.84% | — | — | 2,098 | |
| מגדלמס׳ 14242 · משולב סחיר | 0.85% | 7.65% | 14.15% | 43.50% | — | 231 | |
| מגדלמס׳ 13572 · S&P 500 | 1.03% | 5.46% | 7.70% | 34.93% | 63.42% | 22,216 | |
| מגדלמס׳ 15525 · מדדי אג״ח | -0.90% | -3.00% | -4.00% | — | — | 41 | |
| מגדלמס׳ 14929 · מדדי מניות | 2.18% | 5.37% | 8.52% | — | — | 2,673 | |
| מגדלמס׳ 14243 · מדדים גמיש | 0.23% | 2.94% | 4.76% | 17.92% | — | 260 | |
| מגדלמס׳ 12147 · מקבלי קצבה | 1.18% | 6.62% | 11.61% | 40.46% | 58.20% | 352 | |
| מגדלמס׳ 8602 · מקבלי קצבה | 0.57% | 3.90% | 6.10% | 21.26% | 35.86% | 76 | |
| הפניקסמס׳ 9974 · לבני 50 ומטה | 1.23% | 7.48% | 14.81% | 50.92% | 65.37% | 60,213 | |
| הפניקסמס׳ 14285 · משולב סחיר | 1.06% | 7.05% | 12.67% | 43.53% | — | 107 | |
| הפניקסמס׳ 2187 · מניות | 1.44% | 8.99% | 17.47% | 60.61% | 68.95% | 23,846 | |
| הפניקסמס׳ 12119 · מקבלי קצבה | 0.67% | 4.93% | 8.16% | 31.07% | 46.79% | 16,573 | |
| הפניקסמס׳ 9984 · הלכה | 0.70% | 6.91% | 13.25% | 42.81% | 53.58% | 1,164 | |
| הפניקסמס׳ 9975 · לבני 50-60 | 0.96% | 7.04% | 13.30% | 46.49% | 58.53% | 16,913 | |
| הפניקסמס׳ 9976 · לבני 60 ומעלה | 0.71% | 5.31% | 9.42% | 33.39% | 41.88% | 7,077 | |
| הפניקסמס׳ 2201 · מקבלי קצבה | 0.46% | 3.11% | 5.17% | 16.89% | 26.85% | 505 | |
| הפניקסמס׳ 2189 · כספי ושקלי | 0.40% | 3.33% | 4.93% | 16.70% | 24.96% | 167 | |
| הפניקסמס׳ 9979 · מדדי אג״ח | -0.99% | -3.31% | -4.04% | 1.11% | 7.41% | 53 | |
| הפניקסמס׳ 15217 · אג״ח סחיר | 0.20% | 4.79% | 9.70% | — | — | 44 | |
| הפניקסמס׳ 2188 · אשראי ואג״ח | 0.29% | 3.29% | 5.16% | 20.56% | 27.19% | 210 | |
| הפניקסמס׳ 15218 · מניות סחיר | -0.08% | 7.41% | 20.79% | — | — | 2,258 | |
| הפניקסמס׳ 13335 · S&P 500 | 0.70% | 5.35% | 7.36% | 34.25% | 63.61% | 20,375 | |
| הפניקסמס׳ 15219 · מדדי מניות | 1.20% | 5.05% | 7.94% | — | — | 1,235 | |
| הפניקסמס׳ 14286 · מדדים גמיש | 0.51% | 4.29% | 6.03% | 21.99% | — | 131 | |
| הפניקסמס׳ 9987 · מקבלי קצבה | 0.62% | 4.12% | 5.98% | 20.04% | 34.17% | 4 | |
| מורמס׳ 15263 · מניות סחיר | 0.63% | 12.17% | 20.06% | — | — | 916 | |
| מורמס׳ 15266 · S&P 500 | 0.60% | 5.36% | 7.24% | — | — | 546 | |
| מורמס׳ 13913 · אשראי ואג״ח | 0.36% | 4.03% | 6.30% | 26.10% | — | 45 | |
| מורמס׳ 13914 · כספי ושקלי | 0.42% | 3.28% | 4.85% | 16.47% | — | 20 | |
| מורמס׳ 13912 · מניות | 1.06% | 13.03% | 21.49% | 66.99% | — | 6,231 | |
| מורמס׳ 13916 · מקבלי קצבה | 0.71% | 7.75% | 10.76% | 33.62% | — | 485 | |
| מורמס׳ 13909 · לבני 50 ומטה | 1.01% | 10.67% | 17.14% | 55.05% | — | 7,498 | |
| מורמס׳ 13910 · לבני 50-60 | 1.11% | 9.39% | 14.64% | 48.01% | — | 3,592 | |
| מורמס׳ 13911 · לבני 60 ומעלה | 0.90% | 7.04% | 10.50% | 34.93% | — | 1,264 | |
| מורמס׳ 14339 · משולב סחיר | 0.49% | 8.11% | 13.53% | 48.06% | — | 180 | |
| מורמס׳ 13915 · מדדי מניות | 0.53% | 8.29% | 11.17% | 33.50% | — | 396 | |
| מורמס׳ 14340 · מדדים גמיש | -0.28% | 3.47% | 4.30% | 15.26% | — | 19 | |
| מורמס׳ 15892 · הלכה | 0.67% | — | — | — | — | 1 | |
| מורמס׳ 15264 · אג״ח סחיר | 0.47% | 3.87% | 6.27% | — | — | 27 | |
| מורמס׳ 15265 · מדדי אג״ח | -1.13% | -2.94% | -4.15% | — | — | 5 | |
| מורמס׳ 15267 · מקבלי קצבה | 0.28% | 4.51% | 7.16% | — | — | 27 | |
| מיטבמס׳ 15359 · אג״ח סחיר | -1.53% | -2.72% | -3.38% | — | — | 41 | |
| מיטבמס׳ 2104 · אשראי ואג״ח | 0.60% | 3.68% | 5.99% | 21.67% | 29.18% | 254 | |
| מיטבמס׳ 12157 · מקבלי קצבה | 1.05% | 5.44% | 8.61% | 30.90% | 46.99% | 5,188 | |
| מיטבמס׳ 2156 · הלכה | 1.04% | 6.88% | 12.69% | 40.87% | 49.32% | 1,448 | |
| מיטבמס׳ 12966 · מקבלי קצבה | 0.72% | 6.29% | 10.16% | 33.99% | 49.64% | 132 | |
| מיטבמס׳ 2155 · לבני 50 ומטה | 1.97% | 8.33% | 15.26% | 50.36% | 61.78% | 31,917 | |
| מיטבמס׳ 9967 · לבני 50-60 | 1.75% | 7.51% | 13.55% | 45.23% | 57.67% | 14,401 | |
| מיטבמס׳ 9968 · לבני 60 ומעלה | 1.28% | 5.88% | 10.22% | 34.67% | 43.90% | 6,772 | |
| מיטבמס׳ 2105 · מניות | 1.87% | 9.09% | 17.14% | 58.52% | 68.79% | 7,240 | |
| מיטבמס׳ 15360 · מניות סחיר | 1.08% | 8.64% | 10.79% | — | — | 520 | |
| מיטבמס׳ 2157 · מקבלי קצבה | 0.51% | 3.10% | 5.23% | 17.66% | 27.23% | 218 | |
| מיטבמס׳ 14259 · משולב סחיר | 1.07% | 9.60% | 23.38% | 95.43% | — | 2,573 | |
| מיטבמס׳ 13260 · S&P 500 | 0.76% | 5.47% | 7.59% | 35.02% | 63.77% | 8,990 | |
| מיטבמס׳ 1589 · מדדי מניות | 3.34% | 11.82% | 19.45% | 65.35% | 94.73% | 5,701 | |
| מיטבמס׳ 14260 · מדדים גמיש | 2.26% | 5.37% | 8.00% | 29.57% | — | 194 | |
| מיטבמס׳ 15666 · מקבלי קצבה | 0.81% | 6.52% | 10.29% | — | — | 169 | |
| מיטבמס׳ 14261 · מסלולים נוספים | 2.97% | 9.98% | 16.19% | 36.78% | — | 324 | |
| מיטבמס׳ 8645 · מקבלי קצבה | 0.55% | 3.45% | 5.41% | 19.06% | 31.27% | 9 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 12138 · מקבלי קצבה | 0.99% | 4.69% | 7.42% | 28.22% | 45.79% | 3,474 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 9760 · הלכה | 2.01% | 6.55% | 10.93% | 39.90% | 44.71% | 275 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 15314 · מקבלי קצבה | 0.98% | 4.56% | 6.90% | — | — | 25 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 2196 · מקבלי קצבה | 1.05% | 4.28% | 6.98% | 28.38% | 47.22% | 9 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 12419 · מניות | 2.71% | 9.08% | 15.28% | 54.71% | 54.81% | 4,023 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 15841 · מניות סחיר | 1.28% | — | — | — | — | 15 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 9757 · לבני 50 ומטה | 2.17% | 7.83% | 13.11% | 47.06% | 50.56% | 17,669 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 9758 · לבני 50-60 | 1.92% | 6.91% | 11.56% | 42.57% | 47.28% | 5,081 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 9759 · לבני 60 ומעלה | 1.17% | 4.81% | 7.78% | 28.46% | 35.38% | 2,485 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 14302 · משולב סחיר | 1.96% | 6.59% | 11.31% | 40.29% | — | 35 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 14850 · S&P 500 | 0.79% | 5.07% | 7.25% | — | — | 2,070 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 13819 · מדדי מניות | 1.25% | 10.51% | 14.92% | 46.25% | — | 1,121 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 14303 · מדדים גמיש | 0.35% | 6.74% | 9.76% | 31.28% | — | 53 | |
| אלטשולר שחםמס׳ 15840 · מקבלי קצבה | 1.29% | — | — | — | — | 12 | |
| מנורהמס׳ 2009 · כללי | 1.29% | 7.45% | 14.49% | 44.27% | 57.66% | 110,864 | |
| מנורהמס׳ 2182 · הלכה | 0.90% | 6.44% | 12.18% | 36.98% | 41.16% | 2,747 | |
| מנורהמס׳ 2184 · לבני 50 ומטה | 1.59% | 8.44% | 16.47% | 50.28% | 64.33% | 66,103 | |
| מנורהמס׳ 2015 · לבני 50-60 | 1.38% | 7.53% | 14.45% | 43.50% | 56.79% | 37,586 | |
| מנורהמס׳ 2013 · לבני 60 ומעלה | 1.16% | 6.28% | 11.06% | 32.51% | 44.12% | 19,030 | |
| מנורהמס׳ 2063 · מניות | 1.74% | 9.30% | 18.72% | 60.39% | 73.91% | 22,847 | |
| מנורהמס׳ 13349 · אשראי ואג״ח | 0.54% | 4.05% | 7.37% | 23.67% | 36.54% | 392 | |
| מנורהמס׳ 12155 · מקבלי קצבה | 0.90% | 5.53% | 9.17% | 30.56% | 48.53% | 34,082 | |
| מנורהמס׳ 15783 · מניות סחיר | 0.80% | — | — | — | — | 280 | |
| מנורהמס׳ 15342 · אג״ח ממשלות | 0.42% | 3.29% | 5.17% | — | — | 809 | |
| מנורהמס׳ 2212 · מקבלי קצבה | 0.53% | 3.22% | 5.23% | 15.96% | 24.66% | 4,752 | |
| מנורהמס׳ 14277 · משולב סחיר | 0.07% | 5.52% | 7.28% | 30.42% | — | 454 | |
| מנורהמס׳ 13887 · S&P 500 | 0.95% | 5.54% | 7.65% | 34.49% | — | 16,919 | |
| מנורהמס׳ 13350 · מדדי מניות | 2.77% | 11.69% | 14.97% | 39.19% | 56.57% | 6,909 | |
| מנורהמס׳ 14278 · מדדים גמיש | 1.65% | 7.10% | 11.73% | 40.30% | — | 628 | |
| מנורהמס׳ 15661 · מקבלי קצבה | 1.60% | 8.58% | — | — | — | 274 | |
| מנורהמס׳ 14348 · מסלולים נוספים | 0.59% | 7.53% | 6.85% | 13.76% | — | 19 | |
| מנורהמס׳ 8561 · מקבלי קצבה | 0.61% | 3.90% | 5.82% | 22.18% | 40.50% | 359 | |
| אינפינטימס׳ 14037 · לבני 50 ומטה | 1.44% | 7.62% | 13.77% | 48.38% | — | 1,276 | |
| אינפינטימס׳ 14042 · הלכה | 1.40% | 5.86% | 8.50% | 31.50% | — | 77 | |
| אינפינטימס׳ 14038 · לבני 50-60 | 1.26% | 7.44% | 13.13% | 43.37% | — | 322 | |
| אינפינטימס׳ 14039 · לבני 60 ומעלה | 0.65% | 5.70% | 9.40% | 33.98% | — | 228 | |
| אינפינטימס׳ 14054 · S&P 500 | 1.24% | 5.65% | 7.74% | 34.99% | — | 74 | |
| אינפינטימס׳ 14040 · מדדי מניות | 1.29% | 18.07% | 24.65% | 58.46% | — | 46 | |
| אינפינטימס׳ 15685 · מניות | 2.01% | 10.79% | 16.41% | — | — | 35 | |
| אינפינטימס׳ 14333 · משולב סחיר | 0.66% | 7.78% | 18.33% | — | — | 55 | |
| אינפינטימס׳ 14334 · מדדים גמיש | 0.84% | 5.15% | 9.75% | 41.92% | — | 4 | |
| אינפינטימס׳ 14043 · מקבלי קצבה | 1.03% | 8.69% | 13.54% | 38.58% | — | 25 |
לא נמצאו מסלולים שמתאימים לסינון. נסו לשנות את החיפוש או לאפס את המסננים.
פנסיה נט · מקור: מאגרי הדיווח הציבוריים ב־data.gov.il · סדר החברות הוא סדר תצוגה ואינו דירוג תשואות. נתוני ההשקעה אינם תחליף לבדיקה של האיזון האקטוארי, הכיסויים הביטוחיים והתנאים האישיים.
| בחירה להשוואה | גוף מנהל / מסלול / מוצר | חודש אחרון | מתחילת השנה | 12 חודשים | 3 שנים | 5 שנים | נכסים, מיל׳ ₪ |
|---|
לא נמצאו מסלולים שמכילים את כל חלקי החיפוש. נסו לשנות את החיפוש.
להשוואה בין סוגי מוצרים שונים בחרו מסלולים מקבילים מאותה קטגוריית השקעה.
פנסיה נט מרכזת נתונים על קרנות הפנסיה החדשות. התצוגה מפרידה בין קרנות מקיפות לקרנות כלליות, המכונות גם משלימות, ובין מסלולי ההשקעה. בבחינת קרן פנסיה חשוב להתייחס גם לאיזון האקטוארי ולכיסויים הביטוחיים, ולא להסתפק בתשואת ההשקעות.
למערכת פנסיה נט הרשמיתהמקור הוא הדיווחים הציבוריים של רשות שוק ההון במאגר data.gov.il, המשמשים את גמל נט, ביטוח נט ופנסיה נט. נתוני הרכב הנכסים בחלון המסלול נמשכים מהדוחות הרשמיים של מערכות גמל נט, ביטוח נט ופנסיה נט. בראש העמוד, בטבלה ובחלון המסלול מוצג חודש הדיווח. הדיווחים מתפרסמים במחזור חודשי, ולכן אינם נתוני מסחר בזמן אמת.
לחיצה על שם המסלול פותחת חלון עם גרף תשואות חודשיות ל־12 חודשי הדיווח האחרונים, חשיפות למניות, לחו״ל ולמט״ח, נכסים לא סחירים וחלוקת הנכסים לפי סוג, כולל מזומנים, אג״ח, הלוואות וקרנות נאמנות. ההרכב מוצג לאחר אימות מספר המסלול וחודש הדיווח במקור הרשמי. חשיפות עשויות לחפוף זו לזו ואינן מסתכמות ל־100%. נתון שאינו זמין מוצג כמקף.
התשואה המצטברת משקפת את השינוי לאורך התקופה כולה. לדוגמה, הנתון ל־3 שנים הוא התשואה המצטברת בשלוש השנים, ולא תשואה לשנה אחת. אין לחבר תשואות חודשיות בחיבור רגיל.
התשואה ל־12 חודשים מחושבת באמצעות כפל של 12 התשואות החודשיות הרצופות של אותו מספר מסלול: מכפילים את הגורמים (1 + תשואה חודשית / 100), מפחיתים 1 ומכפילים ב־100. אם חסר חודש, לא מוצג ערך מחושב. עיגול הדיווחים החודשיים עשוי ליצור פער קטן מול נתון מחושב אחר.
מקף מציין נתון חסר במקור או היסטוריה שאינה מספיקה לחישוב התקופה. הוא אינו אפס, ואינו מעיד כשלעצמו על ביצועי המסלול. במסלול חדש ייתכן שלא יהיו עדיין נתונים ל־3 או ל־5 שנים.
בתצוגת טבלאות מסלולים, ברירת המחדל היא מיון לפי תשואה ל־12 חודשים, מהגבוהה לנמוכה. לחיצה על תקופה אחרת משנה את המיון ואת סימון התשואה הגבוהה ביותר; לחיצה נוספת הופכת את הסדר. בתצוגת השוואה, הסדר הראשוני הוא סדר החברות של HERMES, ואפשר למיין לפי תקופות התשואה. הסדר והתשואות אינם המלצה לבחור מסלול מסוים, ותשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות.
השלב הבא הוא אישי
צוות HERMES יסייע לכם להבין את התמונה המלאה ולבחון את החיסכון כחלק מהתכנון הפיננסי שלכם.